fbpx
yukaricik

Tekel Ürünleri Kutu Ambalaj Tasarımı ve Baskısı (Nargile, Tütün, Alkol, Nargile Kutusu, Nargile Etiketi vb.)

Tekel Ambalaj Tasarımı
nargile tütün ambalaj tasarımı ve baskısı

Tekel ürünlerinin de kutu ambalajları (Nargile kutusu, Tütün Kutusu, Tütün ambalajı, Cin kutusu, Rakı Kutusu, Rakı Ambalajı, Votka Etiketi, Votka Ambalajı, Viski etiketi, viski kutusu gibi), rekabetin hızla arttığı sektörlerde çok önemli bir detay olarak karşımıza çıkmaktadır. Genel anlamda ambalaj, tekel ürünü olarak adlandırdığımız alkol ve sigara materyallerinin bir arada tutulup taşınmasını, depolanmasını, dağıtım ve satışının yapılmasını kolaylaştıran ekipmanlardır. Dış örtü olarak tanımlanan tekel ürünlerinin ambalajında da içeriğinde olduğu gibi kaliteye dikkat edilmelidir. Bir başka deyişle tekel ürünlerinin ambalajını, gerekli tüm güzellikleri üzerinde bulunduran bir ürün giysisi olarak düşünmek de mantıklıdır.

İşte bu yüzden işletmenize ait olan veya satışını gerçekleştirdiğiniz tüm tekel ürünlerinde kaliteli ve ilgi çekici bir ambalaj tasarımı arıyorsanız en doğru yerdesiniz. Genel ekonomik canlılık ve büyüme hızı gibi ihtiyaçlarınızda şirket olarak elinizi güçlendirecek ilgi çekici ve işlevsel Nargile kutu baskısı ve ambalajı için şirketimizin deneyimli tasarımcı ekibinden profesyonel destek alabilirsiniz. İçinde bulunduğumuz yüksek ticari rekabet ortamında fark yaratabilmek için siz de tecrübeli ekibimizi tercih edebilirsiniz. Genellikle karton kutudan yapılan bu tasarımlarda fark yaratan çözümler için yaratıcı ekiple çalışmanız tavsiye edilmektedir.

Kutu Ambalajı Tasarımları

Bir kutu ambalajı, içine konacağı ürünlerin tasarımı ve üretilmesini de kapsamaktadır. Bu yüzden kutu ambalajı tasarımı işlemlerinde hangi ürünler ile kullanılacağına büyük önem verilmesi gerekmektedir. Sıvı içeriğe sahip ürünler için farklı, katı ürünler için farklı ambalaj çeşitleri tercih edilebilmektedir. Ürünün daha kolay ve sıkıntı yaşamadan taşınmasını sağlayan bu ambalajlar arasında nargile kutusu gibi tekel ürünleri için de gerekli ekipmanlar yer almaktadır. Kutu ambalajı tasarımında nargile ekipmanları için de birinci sınıf kalitedeki karton ve kutulardan üretilen modellemeler bulunmaktadır.

Müşterilerine sunabileceğiniz güvenilir ve kaliteli ambalajlar için şirketimizin deneyimli tasarımcı ekibinden profesyonel destek alabilirsiniz. En kaliteli kartonlar üzerine belirlediğiniz ebatlarda ve tasarımlarda logo ya da slogan baskısı yaptırabilirsiniz. Bu sayede sektör içindeki rekabette rakip firmaların önüne çıkabilme şansını kullanıp işletmenizin marka değerini en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Ambalaj işlemlerinde uygulanan birbirinden farklı baskılama ve tasarım teknikleri bulunmaktadır. Bu noktada önemli olan işletme sahibi ve müşteri olarak hangi tasarım anlayışını tercih edeceğinize karar vermenizdir. Geri kalan tüm işlemleri tasarımcı ekibimiz profesyonel seviyede tamamlayarak isteklerinizi yerine getirmektedir.

Tekel ambalaj tasarımları
rakı, şarap, vodka, viski, cin etiketi, rakı ambalajı silindir kutu

Tekel Ürünleri Kutu Baskıları

Tekel ürünleri denilince akla alkol, sigara ve nargile tütünü gibi ürünler gelmektedir. Nargile sipsi kutusu gibi ürünlerin en iyi şekilde muhafaza edilip taşınabilmesi için imal edilen bu kutuların en iyi kalitede olmasına özen gösterilmelidir. Bu tür tekel ürünleri için uygulanan malzemenin yoğunluğu yüksek olması sebebi ile üzerine baskı işlemi de oldukça karmaşık bir hal alabilmektedir. Delaminasyon ve deformasyon sorunları ile baş edebilmek için kutu ambalaj baskı işlemleri sırasında bükülmelere karşı aşırı hassas hareket edilmesi tavsiye edilmektedir.

Baskı işlemlerinde kullanılan dijital baskı makinelerinin yüksek teknoloji olması, ürünün ambalajı üzerine yapılacak olan baskı kalitesini de belirleyen en önemli unsurdur. Dolayısıyla ne kadar kaliteli ve göz alıcı bir tasarım yaptırsanız bile kullanılan baskı makinelerinin teknolojik olarak yetersiz seviyede olması, istediğiniz estetik görünümü yakalama önünde engel yaratacaktır. Bu sebeple lazer veya mürekkep püskürtmeli ekipmanların yanı sıra dijital baskı makinelerinin de kullanılmasına önem verilmelidir. Herhangi bir deformasyon yaşamadan en kaliteli şekilde tekel ürünlerinin kutularına baskı işlemi yaptırmak istiyorsanız bu alanda deneyimli ve memnuniyet odaklı hizmet veren ekibimizi tercih edebilirsiniz.

Nargile Kutusu Tasarımı

Matbaacılık sektöründe uzun yıllar boyunca müşteri memnuniyeti odaklı ve kaliteli hizmet sunan ekibimiz, günümüzde giderek artan rekabet koşullarına uygun bir şekilde müşterilerimizin talep ettiği kaliteli baskıları hayata geçirmektedir. Ambalaj baskısı hem markanın gelişimi ve büyümesi hem de ürünlerin satışı için çok büyük önem taşımaktadır. Örneğin nargile kutusu tasarımı yaptırmak istediğinizde talep ettiğiniz renk ve desen seçenekleri bakımından zengin skala sunan ekibimizi gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz. Bu sayede markanızın veya istediğiniz logonuzun basılmasını sağlayarak ambalaj kalitesini en üst seviyeye çıkartabilirsiniz.

Tüketicinin ambalaj kalitesi ile yüzleşmesi ürünü satın aldıktan sonra olacağı gibi almadan önce de başlamaktadır. Dolayısıyla ambalajı yetersiz ve kalitesiz görünen ürünlerin tekel ürünü olsun veya olmasın satışında problemler yaşanması kaçınılmaz olacaktır. Bu nedenle son teknoloji baskı makinelerinin kullanıldığı, son derece özel ve özgün tasarımların yapıldığı şirketimizin hizmetlerinden gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz. Tüketicileri yani dolaylı yoldan işletmenizin müşterilerini ikna ederek onlara satış yaptırabilecek kalitedeki ambalajlara ulaşmak artık çok daha kolay bir hal almıştır.

Karton Kutu Baskısı Nasıl Yapılır?

Karton kutu üretim kalitesini belirlemede kullanılan standartlar, aynı zamanda baskı işlemlerinde de tercih edilmektedir. Karton kutu baskısı yapılırken, deneyimli ekibimizin göz önünde bulundurduğu ve müşterilerimize bu şekilde detaylı bilgi aktarımı yaptığı temel faktörler şunlardır:

  • Kutunun gramaj özellikleri
  • Kutunun kalınlığı
  • Kutunun dış yüzeyindeki parlaklık derecesi
  • Kutunun sertlik özellikleri
  • Kutunun pürüzlü olup olmaması
  • Kutunun nemli ortamdaki direnci ve dayanıklılığı

İşte bu kriterler göz önünde bulundurularak tekel ürünlerinin kullanımında fark yaratan kutuların ambalajları da kaliteli bir şekilde oluşturulmaktadır. Kutu ambalajlarının baskı işlemlerinde kullanılan makineler, son derece teknolojik olup dijital baskı ve ofset makinelerinin tüm özelliklerini bünyelerinde barındırmaktadır. Bu sayede firmalar yani müşterilerimiz kendi müşterilerini etkileyebilecekleri kalitede, ilgi çekici, yaratıcı ve kurumsal logolu ambalajlara kavuşabilmektedir.

Tekel Ürünleri Kutu Ambalajları Nasıl Olmalıdır?

Günümüzde sektörler ve firmalar arasında rekabetin çok üst düzey olması, ürünlerin sunuş şeklini ve ambalaj önemini de öne çıkarmaktadır. İhtiyaca göre ambalaj sanayisinde çok farklı malzemeler kullanılabilmektedir. Anca gerek maliyet gerekse de görsel estetik açısından karton ambalaj tasarımı, işletmelerin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Karton ambalajlar arasında tekel ürünleri olarak bilinen alkol, sigara ve nargile için de çok çeşitli ambalaj türleri uygulanmaktadır. Karton telek ürünlerinin kutuları ambalaj işlemleri sırasında müşterilerin talepleri ile birebir uyumlu olarak hayata geçirilmektedir.

Öncelikle karton tabakalar halinde basılan ambalajlar, basıldıktan sonra özel kesim bıçakları ile kesim, pilyaj uygulaması ve duruma göre perforaj işlemleri ile tamamlandıktan sonra katlanıp yapıştırılarak kullanıma hazır hale getirilmektedir. Hazırlanan bu işlemler için gerekli olan deneyime sahip olan ekibimiz, son teknoloji makineler kullanarak tekel ürünlerinin kutularında da istenen estetik görünümü müşterilerimize sunabilmektedir. Görsel öğeler ve kullanılan materyal kalitesi bakımından ekibimiz tekel ürünü kutusu baskı işlemlerinde en ideal sonuçlara ulaşmak için çalışmalarına tam gaz devam etmektedir.

İhtiyaca Uygun Kutu Tasarımları

Hediyelik veya ticari anlamda kullanılması fark etmeksizin her ihtiyaca özel tekel ürünü kutu ambalajları yaptırmak isteyen müşterilerimiz aradıkları kaliteli ve profesyonel hizmete çok kolay bir şekilde ulaşabilmektedir. Gelişen baskı teknolojileri sayesinde binlerce renk ve model seçeneği ile kutu tasarımları yapılabilmektedir. Kutuların gerek iç bölgesini gerekse de dış yüzeylerini müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kusursuz biçimde tasarlamaya devam ediyoruz. İhtiyaca uygun ebatlarda ve kalitede tekel ürünleri kutu ambalajları için tecrübeli tasarımcı ekibimiz ile irtibata geçmeniz yeterlidir.

Cin kutusu & Rakı kutusu
0554 744 49 16 Whatsapp Bilgi Hattı