fbpx
yukaricik

Özel Kutu Baskısı

Özel kutu tasarımı ve baskısı
Özel kutu tasarımı ve baskısı

Kutu Baskı Hakkında

Kutu baskı bir çok amaç için kullanılmaktadır. Kutu baskı gıdadan giyime ,ofis malzemelerinden bujiteriye kadar aklınıza gelen her alanda logo ve isminizin tasarımıyla kullanılan bir ürün çeşididir. Ebaskim.com’da kutu baskınızı amacınıza özel tasarım yaptırabilir ,çok kolay siparişle en kısa sürede temin edebilirsiniz.

Neden Reklart.com ?

Reklart.com üzerinden tasarım yapılmasını istiyorsanız, yapmanız gerekenler çok basit. İstediğiniz tasarımınızı Reklart.com’a tarif etmek .Kaliteli matbaa hizmeti sayesinde, ürününüz dilediğiniz şekilde olacaktır. Profesyonel olarak her zaman sizlere yardımcı olacak olan Reklart.com ekibi, istek ve taleplerinize değer verir ve sonuçlardan memnun kalmanızı sağlar. Şirket dışı tanıtımlarınıza katkı sağlayacak kutu çeşitlerimiz ile ekonomik avantajları bir arada sunuyoruz. Cazip kutu baskı fiyatları izmir ile gıdadan kozmetiğe, sağlıktan kimyaya dek her sektöre özel tasarım ve basım hizmetleri sunuyoruz.

Farklı fiyatlar, farklı tasarımlar ve özel tasarımlar ile kurumsal kimlik çalışmaları, logo tasarımları ve kutular üzerine matbaa baskı teknikleri ile dilediğiniz çeşitte imalat gerçekleştiriyoruz.

Kutu Tasarımı ve Basımında Sizin İçin En İyisini Sunuyoruz.

Kutu tasarımı fotoğraf, tasarım ve ambalaj bilgisine sahip uzman kişilerce yapılması gereken önemli bir konu. Kutu tasarımı ancak alanında uzman grafik tasarımcılar ve endüstriyel ürün tasarımcıları tarafından hazırlanırsa etkili ve amacına hizmet eden, yapılan masrafın karşılığını fazlasıyla karşılayan, pazarlama sıkıntısı olmayan ürünler ortaya çıkar. 

REKLART

Neler Yapıyoruz?

0554 744 49 16 Whatsapp Bilgi Hattı