Hakkımızda

Reklart Dijital Reklam Ajansı Kimdir?

Reklart  olarak var olduğumuz günden bu yana amaçları

doğrultusunda ilerlemeye gayret gösteren, hedeflerine önem veren, kurumsal çalışmalarıyla dikkat çekmektedir. Her durumda vizyonumuzu ön plana çıkarmaya misyonumuzla gündemde kalmaya özen göstermekteyiz. İnternet siteleri, logo tasarımları, sosyal medya tasarımları, katalog tasarımları, iç ve dış cephe tasarımları ile birlikte reklamcılık ve matbaacılık sektöründe de gelişmeye devam etmekteyiz.

Çalışmalarımızı titizlikle müşterilerimizin talepleriyle bağdaştırıp ortaya çıkardığımız hizmeti sizlerle paylaşmak bizleri daha da ileriye götürdüğünü düşündüğümüz bir gerçektir. Kurulduğumuz ilk günden bu yana sürekli istihdam sağlayarak git gide üzerine yeni fikirler katıyor ve yolumuza devam ediyoruz. Yolumuza devam ederken edindiğimiz ilkeler, prosedürler ve gelişmeye açık tüm düşüncelerimizi her seferinde yeniliyoruz. Biliyoruz ki yeni nesil sürekli gelişme kaydetmekte ve farkındalık yaratabilmek için çağımıza uyum sağlamak  bizim stratejimizin bir parçası.

Gerek müşterilerimiz olsun gerek çalışanlarımız  ortak paydada nasıl buluşuyoruz tabi ki saygı, anlayış ve çalışma azmi. Azmin getirdiklerine yaptığımız işler sayesinde ulaşmış bulunmaktayız ve bulunmaya devam edeceğiz.

Kurumsallığın ön planda olduğu firmamızı daima müşteri memnuniyetiyle andırıyoruz ve bunu devam ettireceğiz. Müşteri için önemli olan püf noktalar bizim taslağımızı oluşturur. İsteklere yanıt vermeye buradan başlıyoruz akabinde araştırmalarımız sonucunda hazırladığımız ürünü veya hizmeti sunuyoruz. Sunduktan sonra işimizi bırakmıyor hizmet sonrası kısmımızla müşterilerimizin düşünceleri ve memnuniyetleri notlarını alıyoruz.

Profesyonel kelimesi bizim misyonumuzun anahtarıdır bunu yaparken güvenirliğimizi elden bırakmayan, kaliteyle müşteri memnuniyetini sağlayan, uygun fiyatlarla da gülümseten firmamızın kurumsal öncüllüğünü korumaktayız. Fikirlerimiz fikirlerinize öncü olsun diyerek firmamızın başındayız.

0554 744 49 16 Whatsapp Bilgi Hattı