fbpx
yukaricik

Katalog Baskısı ve Fiyatları

katalog tasarım ve baskısı
katalog tasarım ve baskısı

Katalog Baskısı

Kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde ifade edebileceğiniz ürünler arasında yer alan katalog çalışmaları, gerek tasarım ve gerekse katalog baskısı bakımından kaliteli ve amacına uygun bir şekilde hazırlanmalıdır.

Hizmet ve ürünlerinizin etkin bir şekilde tanıtılması için profesyonel çözümler sunan Reklart İzmir grafik tasarım ve reklamcılık hizmetleri, İzmir genelinde verdiği hizmetlerin yanı sıra online olarak tüm Türkiye geneline hizmet sunmaktadır.

Potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekebilmeniz için hazırladığımı farklı birçok katalog tasarımı ve baskısı sayesinde, tüketicinin satın alma eğilimini artıracak çalışmalar yapmaktayız. Ürünlerin tanıtımı için önemli bir unsur olan katalogların hazırlanması, birçok detay düşünülerek ve iş teslimatına kadar profesyonelce yapılmalıdır.

KATALOG BASKI ÖZELLİKLERİ

 • Baskı Âdeti: Min. 500-1000 Adet
 • Baskı İç Kâğıdı: 115gr. – 135gr. – 157gr. – 170gr. – 200gr. Kuşe Kâğıttır.
 • Kapak Kâğıdı: 170gr. – 200gr. – 300gr. – 350gr. Bristol ve Kuşe Kâğıttır.
 • Tüm Özel Kağıtlar.
 • Dikiş Şekilleri: Tel Zımba, Amerikan Dikiş, Omega Dikiş
 • Kapak Selefon: Mat ve Parlak Selefon (İsteğe Bağlı Kabartma ve Lak ilave edilebilir.)
 • Yaldızlı baskı çeşitleri

KATALOG BASKI ÇEŞİTLERİMİZ

 • Kurumsal Firma Tanıtım Kataloğu
 • Ürün Tanıtım Kataloğu
 • İmaj Kataloğu
 • Fuar / Seminer Kataloğu
 • Vip Katalog Baskısı
 • İnsert Katalogu

Kaliteli Katalog Baskısı

Ürün ve hizmetlerinizin net bir şekilde tanıtılması ve aynı zamanda reklamınızın da yapılmasına imkân veren Reklart, ekonomik fiyatlarla baskı işlerinizi kalite standartlarının üzerinde ürünlerle yapmaktadır. Reklart ayrıcalık ve avantajlarıyla hazırlanan ürünler, tanıtımınızda önemli rol oynayacak niteliğe sahiptir.

Farklı ebatlarda ve sayfalarda kaliteli katalog hizmeti almak için, istediğiniz özellikleri bize söylemeniz yeterli olacaktır.

epilasyon cihazları katalogu

katalog tasarımı

Katalogların Hazırlanması

Öncelikle etkili bir tasarım, katalog ürünlerinde mutlaka aşılması gereken aşamalardan birisidir. Hazır tasarımlarınızı baskıya dönüştürmenin yanı sıra, Reklart olarak tasarım konusunda da sizlere yardımcı oluyoruz.

Katalog içeriğinin tüm detaylarıyla hazırlanması, görsel ve metinlerde detaya inilmesi bu aşamada önemli unsurların başında gelmektedir. Ürün detaylarını ve varsa referanslarınıza katalog çalışmasında yer vererek, müşterinin kaliteli ürün konusunda dikkati çekilmelidir. Var olan görsellerden oluşan bir katalog hazırlanabileceği gibi, görsellerinizin tasarımı için ayrı bir çalışmada talep edebilirsiniz.

Ürünlerin tanıtımı noktasında etkili olan bu baskılarda yapılacak basit bir hatanın, müşteri kaybına yol açacağı bilinciyle hareket eden firmamız sizlere %0 hata ile hizmet sunmaktadır. İmajınızın zedelenmemesi ve aksine imajınıza yönelik çalışmaların yapılması, ekibimizin profesyonel dokunuşlarıyla hayat bulacak hassasiyete sahip noktaların başında gelmektedir.

Baskıdan önce yapılacak çalışmalarda istenilen sayfa ve sayfa boyutunun net bir şekilde belirtilmesi ve çalışmaların buna göre yapılması da, hazırlık aşamasında önem taşıyan hususlardan birisidir.

katalog kapak tasarımı

mermer katalogu

Katalog Tasarımı

Katalog Kapak Tasarımı

Bir tanıtım ve reklam ürünü olması, katalog kapak tasarımının ve baskı kalitesinin önemini çok daha fazla artırmaktadır. Bir nevi ürünün ambalajı olarak kabul ettiğimiz katalog kapağı oldukça çarpıcı materyaller içermeli ve tüketiciyi kataloğun içeriğini incelemeye teşvik etmelidir. Bu noktada tasarım kalitesi kadar, baskı kalitesi de büyük önem arz etmektedir. Çünkü müşteride ilk intiba bırakacak kısım, ürünün ambalajı yani kapağıdır.

Tüm detaylarıyla profesyonel bir düşüncenin hakim olduğu katalog baskısı işlerinizde deneyime dayalı profesyonel dokunuşların tüketiciye yansıtılmasını istiyorsanız, mutlaka Reklart kalitesiyle tanışmanızı tavsiye ederiz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçerek, profesyonel bir hizmet için firmamızın sunmuş olduğu özel ve ekonomik birçok avantajdan yararlanabilirsiniz.

KATOLOG BASKISI

Katalog tasarımları, bir markanın veya firmanın tanıtımında oldukça önemlidir. Zengin bir görsel ile katalog baskısı yapan firma olarak biz sizlere bu hizmeti sağlıyoruz. Kurumunuzun tanıtımında etkili olan katalog baskısı, çalışmalarında özen göstermekte ve kurumsal kimliğinizi oluşturmaktayız. Göz alıcı bir kurumsal kimlik için bizden istediğiniz zaman hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Markanızın veya kurumunuzun tanıtımı için kurumsal bir kimliğinizin olması çok önemlidir. Katalog baskısı hizmetlerimiz ile biz, siz müşterilerimize bu konuda yardımcı olmaktayız. Profesyonel tekniklerimiz ve tecrübemiz ile en göz alıcı katalog baskısı için bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçtikten sonra isteklerinize uygun katalog baskısını en kısa sürede hazırlamaktayız.

Katalog Baskısı Nasıl Olmalıdır?

 • Markaya Özel Olmalı

Katalog baskıları, markaya veya kuruma özel tasarlanmış kurumsal kimlikler için en doğru hizmeti sağlıyoruz. Katalog baskıhizmetlerimiz ile kurumunuzu daha iyi tanıtabileceğiniz bir kimlik oluşturuyoruz. Kurumsal kimlikte önemli olan ise markanızla veya firmanızla bütüncül olmasıdır. Pazarlama işlerinde büyük etkisi olan markaya özel kurumsal kimlik için bizden hizmet alabilirsiniz. Markanızın veya kurumunuzun adının kalıcılığı için sizde kurumsal kimlik tasarımı ve baskısı yapıyoruz. Piyasada marka tanıtımı ve kalıcılığı için kurumsal kimlik tasarımı yaptırabilirsiniz. Markanızın en iyi biçimde tanıtılması için hazırlanan kurumsal kimlik tasarımları planlarınız için bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

 • Katalogdaki Tasarımlar İlgi Çekici Olmalı

Katalog baskıları, ilgi çekici ve özel tasarımlı olmalıdır. Katalog baskısındaki tüm tasarımlar özenle yapılmalı ve markayla bütünleştirici olmalıdır. Markayı yansıtacak özel renkler ve tasarımlar ile sizde kurumsal kimlik oluşturabilirsiniz. Katalog baskısında önemli olan bu konu ile birlikte markaya ait ürünlerin görsellerinin özenle tasarlanması gerekmektedir. Markaya ait görsellere uyumlu tasarımlarla en şık ve ilgi çekici katalog baskılarını yapıyoruz. Firmamızla iletişime geçerek katalog baskısı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Katalog baskılarının marka veya kurumunuzla bağdaş bir tasarımda ve ilgi çekici özellikte olmalıdır. İlgi çekici tasarımlar ile hazırlanmış katalog baskılarıyla sizde markanızın tanıtımını en üst seviyeye getirebilirsiniz.

 • Katalog Yazıları ve Tasarımları

Katalog baskıları, markaya veya kuruma özel tasarlanmaktadır. Markanızın kurumsal kimlik yansıması ile daha fazla tanınmasını istiyorsanız, sizde bu işlemi yapabilirsiniz. Marka tanıtımında oldukça etkili olan bu kimlikte bilgiler, logolar ve görseller yer almaktadır. Katalog baskısında yer alan bu tasarımların ise markayla bütünleştirici olması gerekiyor. Sizlere bu hizmeti  kaliteli şekilde sağlayan firma olarak biz, kurumunuzu piyasaya tanıtıma en iyi şekilde hazırlıyoruz.

Katalog tasarımları ve baskıları özenli bir şekilde yapılmalıdır. İlgi çekici tasarımda yapılan katalog baskıları, marka tanıtımında büyük ölçüde etkilidir. Katalog baskılarında uygulanan tasarımlarda ise yazıların ve logoların anlaşılabilir özellikte olması gerekmektedir. Daha belirgin ve ilgi çekici yazıların katalog baskısında yer alması tanıtımın etkisini artırmaktadır. Bizler, bu işteki deneyimlerimiz ile katalog baskısı ve tasarımlarında sizlere kusursuz bir hizmet sunmakta ve bu konuda sizleri memnun  etmekteyiz.

 • Özel Bir Tasarım

Katalog baskısı, markaya özel tasarımda olmalı ve zengin logo ile ilgi çekmelidir. Özel bir tasarım ile hazırlanmış katalog baskısı, insanların ilgisini çekmektedir. En özel logo tasarımı ile hazırlanmış logo tasarımı ile sizde markanızı etkileyici bir şekilde tanıtabilirsiniz. Katalog tasarımı konusunda edindiğimiz tecrübeler ile sizlere bu konuda yardımcı oluyoruz.

Katalog Tasarımları

1.Aşama

Katalog tasarımı işlemlerinde ilk aşamada markanıza ait tüm bilgileri değerlendirmekte ve eski katalog tasarımlarını incelemekteyiz. İnsanların ilgisini çekebilecek tasarımda kurumsal kimlik oluşturmak için öncelik olarak sizin isteklerinizi değerlendirmekteyiz.

2.Aşama

Bu aşamada markanıza ait kataloğun yazı stilleri ve görselleri belirlenir. Görsellere uygun tasarımda olan yazıların baskısı özenle yapılır. Yazının büyüklüğü ve ilgi çekici olması özelliğini ön planda tutarak kurumsal kimliğinizi oluşturmakta ve kusursuz bir kalitede hazirlamaktayiz. Görselin tasarımına özen gösterdiğimiz bu aşamada katalog baskısının yazılarını belirgin bir şekilde hazırlamaktayız.

3. Aşama

Bu aşamada görseller, sizinle birlikte seçilir ve düşüncelerinize ilişkin fotoğrafların baskısı yapılır. Dilerseniz sizin seçtikleriniz, dilerseniz de özel fotoğraf çekimleri ile katalog baskısının bu aşamasını özenli bir tasarım ile tamamlamaktayız.

4.Aşama

Markanıza ait katalog tasarımının yapılması aşamasında önemli detaylardan biri de konsepttir. Katalog baskının ilgi çekici özellikte olmasında etkili olan bu aşamada katalogda yer alan görsellerin ve yazıların yerleri belirlenir. Katalog baskısının farklı bir özelliğe sahip olması için büyük önem taşıyan bu aşamada yazıların ve görsellerin büyüklüğüne de karar verilir. Sizin de fikirlerinizi aldığımız katalog tasarımının  bu aşamasında dizaynları da belirlemekteyiz.

5.Aşama

Markanızın piyasada yükselmesi ve tanınması için hazırlanan katalog baskısının son aşamasında logo tasarımlar ve görseller yerini alır. Katalog baskısının tamamlandığı bu aşamada kağıt seçimleri ve basımlarda yapılır. En ilgi çekici katalog tasarımı hizmetini sunan firmamızla iletişime geçerek sizde markanızın tanıtım seviyesini artırabilirsiniz. Özel logo tasarımları ile hazırladığımız katalog baskısı hizmetleri ile sizde markanızı ileriye taşıyabilirsiniz.

Katalog Örnekleri

REKLART

Neler Yapıyoruz?

0554 744 49 16 Whatsapp Bilgi Hattı