fbpx
yukaricik

Elektrik, Elektronik Eşya Kutu Ambalaj Tasarımı ve Baskısı

elektronik eşya kutusu tasarımı ve baskısı
kulaklık kutusu, şarj kutusu

Reklart olarak elektronik eşya kutusu ambalaj tasarımı çalışmalarımız ile markanızı daha geniş bir kitleye ulaştırmanızı, marka ve ürün kimliği oluşturmanızı, satışlarınızı artırmanızı ve kalıcı bir müşteri kitlesi edinmenizi sağlıyoruz. Elektronik ürünlerinizin formlarını ve özelliklerini dikkate alarak ürünleriniz için özelleştirilmiş ambalaj tasarımı yapıyoruz. Ürünlerinizin daha dikkat çekici ve cazip hale gelebilmeleri için hem hedef kitlenizle hem de marka kimliğinizle ters düşmeyecek renklerde baskılar yapıyoruz. Markanızı ön plana çıkartacak şekilde marka isminizi ve logonuzu dikkat çeken renk ve yazı tipleri ile elektronik cihazlarınızın kutularına basıyoruz. Profesyonel bir bakış açısı ile elektronik cihazlarınızın şık ve kusursuz ambalajlarının olmasını amaçlayarak size farklı tasarım ve baskı seçenekleri sunuyoruz. Bu süreçte memnuniyetinizi önemseyerek istek ve talepleriniz doğrultusunda hareket ediyoruz.

Elektronik Eşya Kutuları İçin Fonksiyonel Tasarım Seçenekleri

Hassas elektronik ürünlerinizin tüketicilerinize teslim edilene kadar zarar görmemeleri için doğru kutu seçimi oldukça önemlidir. Ancak tüketicilerinizin gönüllerini kazanabilmeniz için onlara uzun ömürlü ve saklanabilir bir kutu ile satın aldıkları elektronik cihazları göndermeniz de oldukça önemlidir. Reklart olarak fonksiyonel kutu tasarımı seçeneklerimiz ile tüketicilerin elektronik cihazların kutularını hem gündelik hayatlarında farklı işlevler ile kullanabilmelerini hem de saklamaya devam edebilmelerini amaçlarız.

Telefon gibi pahalı elektronik ürünlerinizin ambalaj tasarımlarına ekstra kağıt sargısı ekleyerek daha dayanıklı hale gelmelerini sağlıyoruz. Ayrıca bilgisayar gibi daha ağır olan elektronik cihazlarınız için de kolay taşınabilme işlevine sahip olan çanta şeklinde kutu tasarımları tercih ediyoruz. Üst kalitede malzeme ile tasarladığımız ambalajların tüketicileriniz için bir atık olarak görülmesinden ziyade, kutuları dönüştürerek farklı şekillerde kullanabilmelerini amaçlıyoruz. Bu sayede aynı zamanda ambalaj tasarımlarımızda yer alan markanızın da devamlı olarak tüketicilerinizin gözü önünde olmasını sağlamış oluyoruz.

Elektronik Ürünlerin Karakterini Yansıtan Ambalaj Tasarımı ve Baskısı

Elektronik cihazlarınızın işlevlerini, öne çıkan özelliklerini ve formlarını yansıtan ambalaj tasarım seçeneklerini size sunuyoruz. Elektronik ürünlerin yenilikçi özelliklerinden faydalanılma şekline yönelik kullanım talimatlarına elektronik cihaz ambalaj tasarımı hizmetimiz ile ambalajların üzerinde yer veriyoruz. Tüketicilerinizin uzaktan baktıklarında elektronik ürünlerinizi hemen tanıyabilmeleri için hem ürün kategorisini öne çıkartan hem de markanızı daha tanınır kılan tasarımları profesyonel ekibimiz ile hazırlıyoruz. Marka kimliğiniz ile uyumlu ve ürünlerinizin karakterini yansıtan ambalaj tasarımları hazırlıyoruz.

Airpods gibi kablosuz kulaklıklar için ürünlerinizin şeklini alacak formda ambalajlar tasarlıyoruz. Kablolu kulaklık gibi kabloları ile beraber daha geniş alan kaplayan ürünleriniz için müşterilerinizin satın aldıktan sonra da muhafaza edebilecekleri kullanışlı ambalajları tercih ediyoruz. Kulak üstü kulaklık gibi kullanım şekli ile öne çıkan ürünleriniz için karakterlerini ortaya çıkartan ambalaj tasarımları üzerinde çalışıyoruz.

Kaliteli Malzemeler İle Dayanıklı Elektronik Ürün Kutu Tasarımı

Elektronik aletler oldukça hassas aletler oldukları için ambalaj tasarımı yaparken kullandığımız malzemelerin dayanıklı ve kolay kırılmayan malzemeler olmalarına dikkat ediyoruz. Elektronik aletlerin ambalaj tasarımı için güvenilir malzemeler kullanarak hem çocuklar hem de yetişkinler için kullanımı uygun ambalajlar ortaya koyuyoruz. Elektronik cihazlarınızın boyutlarına ve çeşitlerine göre içerisinde zarar görmelerini engelleyecek ölçüler ile kutu tasarımı yapıyoruz.

Fotoğraf makinesi ve kamera gibi aletler için tüketicilerinizin hem güvenli şekilde taşıyabilecekleri hem de evlerinde muhafaza edebilecekleri formlarda kutu tasarımlarını tercih ediyoruz. Memnuniyetinizi önemseyen bir firma olarak yüksek kalite standartlarında uzman bir kadro ile ürünlerinizin rakiplerinizin ürünlerinin önüne çıkartabilecek dayanıklı tasarımları size sunuyoruz. Elektronik cihazlarınızın kutularının dayanıklı ve kaliteli malzemelerden yapılmış olması hedef kitlenizin markanıza duyduğu güveni artırmakla kalmayıp markanızın yükselişe geçmesini de sağlar.

Elektrikli Aletler İçin Çevre Dostu Ambalaj Tasarım Malzemeleri Kullanımı

Bilinçli üreticiler olarak bilinçli tüketicilerin dikkatlerini çekebilmeniz için ürünlerinizin ambalajlarını çevre dostu malzemeler kullanarak tasarlıyoruz. Elektrikli alet ambalaj tasarımı için geri dönüştürülebilen ve kolay bozunabilen malzemelerden yararlanıyoruz. Çevreye karşı duyarlılığınız ile ürün yelpazenizde bulunan ürün çeşitleri ile ilgilenen kitlelerin dikkatlerini çekebilmeniz için mümkün oldukça az sayıda malzeme ile ambalaj tasarımını tamamlıyoruz.

Çevre dostu olan ambalajlarımız tüketicileriniz için kolay açılabilen ve kullanılabilen şekilde tasarlanır. Ayrıca nem gibi ürünleriniz için zararlı olabilecek faktörlere karşı da koruyucu etkisi bulunan ambalajlar ile ürünlerinize koruma sağlanır. Şarjlı diş fırçaları gibi minimal ürünlerden daha büyük boyuttaki ürünlere kadar her ölçüde çevre dostu ambalaj tasarımı yapabilmemiz mümkündür. Yenilikçi bir anlayış ile hareket eden bir firma olarak sürdürülebilirliği tüketici deneyimi ile birleştirerek ambalaj tasarımlarımıza yön veririz.

Elektronik Aletler İçin Ürün Bilinirliğini Artıran ve Dikkat Çeken Ambalaj Tasarımları

Reklart olarak elektronik ürünleriniz için ambalaj tasarımı ve baskı çalışmaları yaparken ürünlerinizin boyutlarına uygun kutular kullanmakla beraber ürünlerinizin ayırt edici özelliklerini öne çıkartmayı da amaç ediniyoruz. Tüketicilerin dikkat çeken ve görsel olarak öne çıkan ambalajları bulunan ürünler ile daha fazla ilgilendiklerinin bilincinde olarak ürünlerinize özel dikkat çeken tasarımları size sunuyoruz. Hedef kitlenizi analiz ederek onların ilgilerini çekebilecek tasarım seçenekleri üzerinde duruyoruz.

Ürünlerinizin hikayesinin olması kadar ürün ambalajlarınızın hikayelerinin olması da satışlarınızı artırır. Her ambalajda markayı temsil eden bir hikaye saklıdır ve bu da ilgili ürünü alan tüketicide ürünün kalıcı etkiler bırakmasını sağlar. Örneğin saç kurutma makineleri için markanızın seçtiği konsepte ve pazarlama çalışmasına yönelik bir ambalaj tasarımı yaparak hedef kitlenizin ürüne ilgi göstermesini ve ürününüzün de daha geniş bir kitle tarafından duyulmasını sağlamış oluruz.

Elektronik Cihazlar İçin Profesyonel ve Özelleştirilmiş Kutu Tasarımları

Profesyonel bir ekip ile ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize uygun şekilde, hedef kitlenizi de dikkate alarak elektronik cihaz kutuları tasarımı ve baskıları yapıyoruz. Hedef kitleniz için heyecan verici kullanım amacına göre özelleştirilmiş olan kutular tasarlıyoruz. Tıraş makinesi ve epilasyon aletleri gibi çok sayıda parçaya ve farklı başlıklara sahip olan elektronik cihazların parça sayılarına göre özelleştirilmiş kutu tasarımlarını size sunuyoruz. Tüketicileriniz için daha konforlu saklama imkanı sunan özel tasarlanmış kutularımız ile firmanızın profesyonelliğinin öne çıkmasını sağlar ve markanızın gelişerek daha geniş bir kitleye hitap edebilmesi için yolu açmış oluruz. Ayrıca promosyon ürünü olarak sunacağınız elektronik cihazlarınız için de talepleriniz doğrultusunda dış görünüşünü özelleştirdiğimiz kutular ile tüketicilerinize görsel bir şölen sunmanızı mümkün kılarız.

Marka Kimliğinize Uygun Renklerde Elektronik Eşya Kutu Baskı Hizmeti

Reklart olarak size sunduğumuz kutu ambalaj tasarımı hizmetlerini marka kimliğinizi ve elektronik cihazlarınızın işlevlerini göz önünde bulundurarak veriyoruz. Marka kimliğinize, ürününüz ile vermek istediğiniz mesaja, tüketicilerinizde uyandırmak istediğiniz duyguya göre elektronik cihazlarınızın ambalajları için renk seçimleri yapıyoruz. Markanızın ürettiği ürünler ile ilgili öne çıkmasını istediğiniz özellik, güvenlik uyarısı ya da kullanım talimatını yüksek kalite standartları ile tasarladığımız kutulara basıyoruz. Priz gibi boyutu küçük olan ürünleriniz de dahil olmak üzere her kategorideki elektronik ürünleriniz için ürüne özgü tasarım ve baskı çalışmaları yapıyoruz. Özgün baskılar ile ürünlerinizin rakip firmalardan sıyrılarak öne çıkmasını ve aynı zamanda oturan marka kimliğiniz sayesinde hedef kitlenizin ürünlerinizi tekrar denemeye meyilli olmasını sağlıyoruz.

0554 744 49 16 Whatsapp Bilgi Hattı