fbpx
yukaricik

Qr Kod Menü Tasarımı

QR Code Menüyle Hayat Artık Daha Kolay

Tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs salgını sebebiyle hayat standartlarımızda da, hayat alışkanlıklarında da büyük değişimler meydana gelmiştir. Salgın insan sağlığını tehdit ediyor olsa da maske, mesafe ve tedbir sayesine kontrol altına alınmıştır. Yaşanılan kötü günlerin ardından yeni normalleşme dönemiyle birlikte, özel sektörün eski standartlarını yakalaması ise müşterilerine sağlamış olduğu kolaylıklarla doğru orantılı olacaktır. Her ne kadar karantina özel işletmeleri sekteye uğratmış olsa da, tedbirlere uyumla birlikte her şey yeniden düzelmeye başlamıştır. Tam da bu noktada özel sektörün yapması gereken, müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak ve sağlıklarını düşünmektir Cafe, Lokanta, Restoran gibi insanlara hizmet veren işletmelerin yardımına QR Code Menü yetişmektedir. Çünkü QR Kod Menü sayesinde herhangi bir temas olmadan müşteriler kendi telefonları üzerinden menüye rahatlıkla erişip; sipariş verebilirler.

İnsan Sağlığını Düşünen Uygulama: QR Code Menü

İnsan sağlığını düşünerek geliştirilen QR Code Menü sayesinde, tercih nedeni olurken; hem kendi sağlığınızı hem de müşterilerinizin sağlığını düşünmüş olursunuz. İşletmelerin yapmış olduğu küçük bir değişiklik insana vermiş oldukları değerin altını çizerken, müşterin tercihi de işletmeniz olacaktır. Çünkü yaşam standartlarından vazgeçmek istemeyen tüketiciler, kendilerine hak ettiği değeri ve özeni gösteren işletmelere düzenli olarak gitmeyi tercih edeceklerdir. Burada işletmelerin tek yapmaları gereken müşterilerine ve kendilerine vermiş oldukları değeri sosyal mesafe kurallarına özenerek, her noktada göstermeleridir. Çünkü müşterileriniz işletmenizde güzel anılar biriktirirken, kendilerinin ve sevdiklerinin de güvende olduklarını bilmek isteyeceklerdir.

QR Code Menüyle, Müşterilerinizin Yüzünü Güldürün

QR Code Menü sayesinde işletmeniz yeni normalleşme günlerindeki en yoğun günlerini yaşarken, müşterilerinizde mutlu olacaklardır. Mutlu müşteri demek iki noktada size avantaj sağlar. İlki, size yeniden gönül rahatlığıyla geleceği, diğeri ise işletmenizi sevdiklerine ve çevresindeki diğer kişilere tavsiye edeceği anlamına gelir. Her iki durumda da hem sağlığınıza dikkat edecek, hem de satışlarınızı iki katına çıkartmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Unutmayın ki QR Code Menü sadece güven ve hijyeni değil beraberinde de birçok avantajı sunar.

QR Code Menüyle Prestij ve Karlılığı Bir Arada Yaşarsınız

QR Code Menü uygulaması işletmelerin ve müşterilerin hayatını kolaylaştırsa da oldukça ekonomiktir. QR Code menü fiyatlarının bütçe dostu olması ve ödemenin tek seferlik olması büyük bir avantajtır. QR Code Menü ekonomik avantaj sağlarken, işletmenin de prestijini arttırır. Çümkü uygulama her zaman güncel, ilgi çekici olduğu gibi hijyenik olduğu için de fark yaratır.

İşletmeler, QR Code Menü sayesinde karlılığını arttırırken, marka imajını da arttırır. Sebebi ise uygulamanın ekonomik olması ancak sadece vizyon sahibi işletmeler tarafından tercih edilmesidir. Sizde karlılığınızı arttırırken, müşterilerinizin memnuniyetini arttırmak istiyorsanız; tek yapmanız gereken bizlere ulaşmaktır. QR Code menüyle geleceğinizi inşa ederken, müşterilerinizin de ilk tercihi olursunuz.

QR Code Menünün Avantajları Nelerdir?

  • İş yükünüzü azaltır.
  • Maske, mesafe ve tedbir kurallarına uyulmasına destek olur.
  • Güven verir.
  • Müşteri memnuniyetini arttırır.
  • Baskı maliyetlerini ortadan kaldırdığı içi ekonomiktir.
  • Menünüzde istediğiniz değişikliği, ekstra bir maliyete girmeden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
  • QR Code Menü tasarımı göz alıcı olduğu için müşterilerinizin de iştahını açacaktır.
  • Marka imajınızın artmasına destek olur.
  • Rakiplerinizin önüne geçerken, tercih edilen olmanın keyfini yaşarsınız.
  • Sorunları büyütmek yerine, çözüm sunarak işletmenizin kalitesini ortaya koyarsınız.
0554 744 49 16 Whatsapp Bilgi Hattı