Restoran Menü Tasarımı ve Baskısı

CAFE MENÜ TASARIMI

Kurumların tanıtımı ve verdiği hizmetlerin anlaşılabilmesi için katalog, kurumsal materyaller hazırlanmaktadır. Bu materyaller, firmanızın prestijini artırmakta ve sizleri daha ön plana çıkarmaktadır. Cafe menü tasarımı ise restoran tarzı işletmelerin ürünlerinin tanıtıldığı broşürlerdir. Reklart firması olarak bu hizmeti siz müşterilerimize en doğru şekilde sağlamakta ve restoranınıza ait tüm yiyeceklerin menü tasarımını yapmaktayız.

QR Kod Menü Hizmetimizi Duydunuz mu ?

En şık Cafe menü tasarımları yapan firma olarak siz müşterilerimizin isteklerini de değerlendirmekteyiz. Uygun renkler ve özel stilli yazılar ile tasarımladığımız Cafe menü işlemi bittikten sonra isteğiniz üzerine belirttiğiniz sayıda çoğaltmaktayız. Cafe menü tasarımı hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Cafe Menü Tasarımı Nasıl Olmalı?

  • Cafenize Ait Yemeklerin Görseli Özel Bir Tasarımda Olmalı!

Cafe menü tasarımları, tamamen işletmenizi yansıtmalı ve sunduğunuz yiyeceklerin görselleri yüksek çözünürlü olmalıdır. Net görseller ve Cafe logosu ile özenle hazırlanmış menüler ile müşterilerinizin sayısını giderek artırabilirsiniz. Özel Cafe menü tasarımları hizmetlerini sunan reklart firması olarak bizler, bu hizmeti aşamalı bir şekilde profesyonelce sağlıyoruz.

Piyasada baskı ve tasarım hizmetlerini sunan firma olarak, Cafe menü tasarımı işlerinde siz müşterilerimizin istediği detayları göz önünde bulundurmakta ve o şekilde hazırlamaktayız. Özenle hazırlanmış Cafe menü tasarımları için firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Menü tasarımı

  • Menüdeki Tasarımlar İlgi Çekici Olmalı!

Restoran ve cafeniz için hazırlanan menü tasarımlarında ilgi çekici ögeler ve simgeler bulunmalıdır. Cafenize ait yiyeceklerin görselleri ve yazılarının yer alacağı menüde, tasarımlar bütüncül olmalıdır. Görsellere uygun renklerde tasarlanmış menüler, müşterilerin her daim ilgisini çekmektedir. En özel baskı ve ilgi çekici simgeler ile Cafe menü tasarımı hizmetlerini sağlayan firma olarak biz, siz müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

 

Restoran servisi ve Amerikan servisi içeriklerini de tasarlayan firma olarak, menüde istediğiniz tüm tasarımları eksiksiz bir şekilde yapmaktayız. Özel Amerikan servisi içerikli Cafe menü tasarımı da yapan ve kaliteli hizmet sunan firma olarak, yazıların stillerini de uygun bir şekilde hazırlamaktayız. Yazı ve görsel ile son derece uyumlu bir şekilde hazırlanmış Cafe menü tasarımları için firmamızla istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

  • Menü Tasarımındaki Ögeler Özel Tasarımda Olmalıdır !

Cafe menü tasarımları, restoran veya Cafelerin müşteri kitlesini artırmakta oldukça önemli materyallerdir. Özel bir menü tasarımı ile sizde Cafenizin müşteri kitlesini artırabilirsiniz. Bunun için Cafe menü tasarımında yer alan ögeler ve yazılar özel olarak hazırlanmalı ve müşterinin  ilgisini çekecek görseller ile hazırlanmalıdır.

 

Cafe menü baskısı hizmetlerini sağlayan Reklart firması olarak en özel ve ilgi çekici menüleri hazırlıyoruz. Baskı işleminden önceki aşamalardan olan yazı stili ve ögelerin tasarımları özel bir şekilde tasarlanmalıdır. Müşterinin anlayabileceği ebattaki yazılar ve özel öge tasarımları ile hazırlanmış menü tasarımları için firmamızdan hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

  • Orijinal Bir Kalitede Olmalıdır!

İşletmeniz için hazırlanan her materyal, orijinal bir kalitede, eşsiz olmalıdır. Cafe menü tasarımı da aynı şekilde eşsiz bir tasarımda özenle hazırlanmalıdır. Reklart firması olarak Cafe menü tasarımları hizmetimizde orijinalliği bir numarada tutmakta ve özgün bir menü hazırlamaktayız.

 

Cafe menü tasarımı işlemlerinde önemsediğimiz bu detayda özgün bir baskı yapıyoruz. Cafenizin logo tasarımı ile eşdeğer bir menü tasarımı yapmakta, müşterinin anlayabileceği yazı stili ile tamamlamaktayız. Orijinal bir kalitede hazırladığımız Cafe menü tasarımları için firmamızdan güvenle hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Firmamızla iletişime geçtikten sonra Cafe menü tasarımı hizmetlerindeki isteklerinizi belirtebilirsiniz.

Cafe Menü Tasarımı Aşamaları

Cafenize Ait Bilgiler

Cafe menü tasarımı işleminde ilk aşamada cafenize ait tüm bilgiler detaylı olarak incelenmektedir. Menü tasarımında önemli olan bu noktada cafenizde sunduğunuz tüm yiyeceklerin ve içeceklerin isimlerini sizlerden öğrenmekte ve uygun bir şekilde tasarım çizelgesi oluşturmaktayız. Soğuk ve sıcak içecekler hakkında da tüm bilgileri sizden aldıktan sonra cafenize ait eşsiz tasarımda bir menü hazırlıyoruz.

Yazı Biçimi

Eşsiz görseller ve ögeler ile harika bir menü tasarımı yapan firma olarak ikinci aşamada sizin de isteklerinizi değerlendirerek yazı stili seçmekteyiz. Düzgün ve müşteri tarafından anlaşılabilir bir yazı bicimi ile tasarlanmış menü istekleriniz çerçevesinde düzenlenmekte ve baskısı yapılmaktadır.

Görseller

Cafe menü tasarımı hizmetindeki bir sonraki aşamada görsellerin seçimi yapılmaktadır. Kaliteli görseller ile hazırlanması gereken Cafe menüsü için siz müşterilerimizin de fikirlerinizi almaktayız. İstediğiniz görsellerin de seçimi ile Cafe menüsünde görsellerin baskısını yapmaktayız. Görsellere uygun renklerde ve isteğinize uygun şekilde tasarladığımız Cafe menü hizmeti  istekleriniz için firmamızla istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Dizayn

Baskı ve tasarım işlemlerini en iyi şekilde yapan Reklart firması olarak siz müşterilerimizi her daim memnun etmekte ve Cafe menü tasarımı hizmetlerini en doğru şekilde sağlamaktayız. Hizmetin son aşamasında görsellerin ve yazıların yerleri belirlenmekte tüm dizaynlar yapılmaktadır. Cafe menü tasarımı hizmetlerini kaliteli olarak sağlayan firmamızla iletişime geçerek fiyatlarımız ile ilgili de bilgi alabilirsiniz.

restoran menü tasarımı ve baskısı

restoran menü tasarımı ve baskısı

RESTAURANT MENU TASARIMI

Menü Tasarımı

Yiyecek & içecek sektöründe hizmet veren Restaurant, Cafe-Pub, Otel, Pastane gibi firmalar için profesyonel menü tasarımı ve baskı hizmetlerini Reklart ayrıcalığı ile kaliteli bir şekilde vermekteyiz. Kurumunuzu yansıtacak tasarım öğeleri kullanarak hazırlanan menülerinizde, müşterileriniz aradığını rahatlıkla bulacak ve tercihlerini yapmakta sıkıntı çekmeyeceklerdir bunun için gereken çalışma taslağını yapacağız. Menüler için ihtiyaç duyacağınız; ürünlerinizi ve mekanınızı yansıtan fotoğraflar için profesyonel fotoğraflar kullanacağız ve menü içeriğiniz için metin yazarlığını üstlenerek ihtiyaçlarınızı a’dan z’ye karşılayacağız. Ayrıca mekanınızın içinde kullanacağınız masa kartları, flyerlar, paket servis broşürleri vb. her türlü görsel tasarımları özenle hazırlamaktayız.

Pastane, kafe, restaurant gibi işletmelerin masa müşterilerine sunacağı mini bir vitrindir menüler , müşterinin ilgisini çekecek yemekler ilk orada sergilenir içeriği açık ve net anlaşılır olmalıdır kargaşadan uzak yalın olmalıdır. Ürünlerin profesyonel konsept veya dekupe görselleriyle hazırlanmış menüler müşteride tabi ki iştah açıcı bir his uyandırmalıdır. Lezzetler hakkında müşterinin kısa dipnotlar ile bilgilendirilmesi markayı daha bilinçli kılabilir. Peki menü tasarımı nasıl olmalıdır? Menü, markanın kurumsal konseptine (renkler, dekorlar, çizgiler) uygun olarak Reklartı seçerek birlikte tasarlayabiliriz. Menüde kullanılacak ürün fotoğrafları menü için çekilmiş ve profesyonel kalitede olmalı. Müşteriden, “Bu, benim menüde gördüğüm gibi değil maalesef” cümlesi kesinlikle duyulmamalı ve bu yüzden hazır, stok veya çalıntı görseller kullanılmadan özgün çalışmalar yapılacaktır. Şık, aynı zamanda sade, göz yormayan, bilgilendirici bir tasarıma sahip olacaktır.

Reklart bünyesinde yapılan menü çalışmalarında nelere dikkat edilir?

1-Okuma yönüne dikkat ederiz.

2-Mantıklı bir sıralama yaparız.

3-Fotoğraf kullanımına dikkat ederiz.

4-İllüstrasyon kullanmayı düşünürüz

5-Fontları ekonomik kullanırız.

6-Uygun renkler kullanırız.

REKLART

Neler Yapıyoruz?

0554 744 49 16 Whatsapp Bilgi Hattı