fbpx
yukaricik

Etiket Baskısı

ürün etiketi baskısı, şişe etiketi

ürün etiketi baskısı, şişe etiketi

Etiket baskı işlemlerinde hizmet veren firmalar, marka veya kurumunuzun tanıtımında sizlere destek olmaktadır. Reklart firması olarak etiket baskısı ve diğer tüm baskı tasarım hizmetlerini kusursuz olarak sağlıyoruz. Aşama aşama verdiğimiz bu hizmette tanıtmak istediğiniz her ne ise bu ögeleri değerlendirerek baskı yapıyoruz

Markanız veya kurumunuz için etiket baskı hizmetini en doğru şekilde sağlamaktayız. Kaliteli olarak sağladığımız etiket baskı hizmetinde profesyonelce çalışmakta ve logo tasarımını kusursuzca yapmaktayız. Özel etiket baskı hizmetlerini sağlayan firmamızla iletişime geçerek daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Etiket Baskı Hizmetleri

Marka veya kurumların tanıtım amaçlı kullandığı etiketleri en kaliteli şekilde hazırlamaktayız. Reklart firması olarak sağladığımız etiket baskı hizmetlerinde siz müşterilerimizin isteklerine uygun tasarımlar yapmaktayız. Tanıtım amaçlı hazırlanan bu etiketlerde ilgi çekici tasarımlarda simgelerin baskısını yapmaktayız. Özel görseller ve tasarımlar ile hazırladığımız etiketlerin yazı stilini de özenle seçmekteyiz. Özgün tasarımlarda hazırlanmış, isteğinize uygun etiket baskı hizmetleri için firmamızla istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Etiket Baskı İşlemleri

Etiket baskılarını profesyonel bir şekilde istediğiniz gibi yapmakta ve bu konuda siz müşterilerimizi her daim memnun etmekteyiz. Kurumunuzun ya da markanızın tanıtımına büyük faydası olacak ürün üzerine etiket baskısı için sizde bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. En kaliteli ve uygun etiket baskı hizmetlerini sağlayan firma olarak işlemleri aşama aşama hâllediyoruz.

Silindir Kutu Etiketi

silindir kutu etiket, silindir kutu baskısı
silindir kutu etiket, silindir kutu baskısı

Etiket Baskı Aşamaları

İşletmenizin etiketler ile daha ön plana çıkmasını sağlayan etiketlerin baskı işlemlerinde en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Reklart firması olarak güvenilir kalitede sunduğumuz bu hizmette istediğiniz tasarım ve ögeleri içeren etiket tasarımını yapıyoruz. Etiket baskısı aşamasından önce yaptığımız bu işlemlerde siz müşterilerimizin isteğine uygun tasarımları değerlendiriyoruz.

Etiket Baskı Fiyatları

Aşamalı olarak sağladığımız etiket baskı hizmetlerinde yazı biçimini ve görsel seçimini profesyonel bir şekilde isteğinize uygun tasarlıyoruz. Bununla birlikte hazır olarak tasarlanmış etiketlerin baskısını da yapıyoruz. Etiket baskı hizmetlerinde özellikle siz müşterilerimizin isteklerini değerlendirmekteyiz. Bu hizmette sunduğumuz fiyatlar ise etiket baskı adedi ve tasarımına göre değişiklik göstermektedir. Firmamızla irtibata geçerek istediğiniz etiket baskı adedini belirterek hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Etiket Sticker Nedir?

Etiket, bir ürünün üretildiği tarih ile bilgilerinden, ürünün hangi firmaya ait olduğuna kadar üzerinde firma iletişim bilgilerinin olduğu veya sadece reklam olan, kendinden yapışkanlı baskılı materyallerdir. Kendi içinde kapatıcı, barkodlu, fiyat etiketi, şeffaf ve içten yapışmalı olarak çok fazla çeşidi vardır.

– Etiket Sticker mi Bastırmak İstiyorsunuz? veya Ürünle İlgili Daha Fazla detaylı bilgi almak için – 
0 (554) 744 49 16 – WhatsApp Hızlı Hattı İle Uzman Grafiker’lerle iletişime geçiniz..

Etiket Sticker Basımı (Özellikleri)

Genelde sadece reklam amacı ile üretilen etiketlerin üzerinde, ürünün üretiliş tarihi ve üreten firmaya ait iletişim bilgileri gibi birçok bilgi yer alır. Bu yapıştırma ürünler sayesinde büyük bir tanıtım yapabilirsiniz. Sticker ya da etiketler, kendi içerisinde barkodlu, kapatıcı, şeffaf, fiyat etiketi ve içten yapışmalı olmak üzere bir çok kategoriye ayrılır. Bu kategoriler etikette verilmek istenen bilgiye ve etiketin basımına göre oluşmaktadır.

Karton Etiket Nedir?

Karton etiket standart bir Kartvizit boyutlarına sahip olan üstten delindikten sonra kraft iple ürünlere bağlanan ya da ipsiz bir şekilde ürünün yanında gönderilen böylece firmaların kampanyalarını duyurabildiği veya ürün hakkında bilgilendirme yaptığı 350 gram kâğıttan oluşan matbaa ürünü olarak bilinmektedir.

– Karton etiket mi Bastırmak İstiyorsunuz? veya Ürünle İlgili Daha Fazla detaylı bilgi almak için – 
0 (554) 744 49 16 – WhatsApp Hattı İle Uzman ekibimiz size yardımcı olsun..

REKLART

Neler Yapıyoruz?

0554 744 49 16 Whatsapp Bilgi Hattı