Etiket Baskısı

Etiket Sticker Nedir?

Etiket, bir ürünün üretildiği tarih ile bilgilerinden, ürünün hangi firmaya ait olduğuna kadar üzerinde firma iletişim bilgilerinin olduğu veya sadece reklam olan, kendinden yapışkanlı baskılı materyallerdir. Kendi içinde kapatıcı, barkodlu, fiyat etiketi, şeffaf ve içten yapışmalı olarak çok fazla çeşidi vardır.

– Etiket Sticker mi Bastırmak İstiyorsunuz? veya Ürünle İlgili Daha Fazla detaylı bilgi almak için – 
0 (554) 744 49 16 – WhatsApp Hızlı Hattı İle Uzman Grafiker’lerle iletişime geçiniz..

Etiket Sticker Basımı (Özellikleri)

Genelde sadece reklam amacı ile üretilen etiketlerin üzerinde, ürünün üretiliş tarihi ve üreten firmaya ait iletişim bilgileri gibi birçok bilgi yer alır. Bu yapıştırma ürünler sayesinde büyük bir tanıtım yapabilirsiniz. Sticker ya da etiketler, kendi içerisinde barkodlu, kapatıcı, şeffaf, fiyat etiketi ve içten yapışmalı olmak üzere bir çok kategoriye ayrılır. Bu kategoriler etikette verilmek istenen bilgiye ve etiketin basımına göre oluşmaktadır.

Karton Etiket Nedir?

Karton etiket standart bir Kartvizit boyutlarına sahip olan üstten delindikten sonra kraft iple ürünlere bağlanan ya da ipsiz bir şekilde ürünün yanında gönderilen böylece firmaların kampanyalarını duyurabildiği veya ürün hakkında bilgilendirme yaptığı 350 gram kâğıttan oluşan matbaa ürünü olarak bilinmektedir.

– Karton etiket mi Bastırmak İstiyorsunuz? veya Ürünle İlgili Daha Fazla detaylı bilgi almak için – 
0 (554) 744 49 16 – WhatsApp Hattı İle Uzman ekibimiz size yardımcı olsun..

REKLART

Neler Yapıyoruz?

0554 744 49 16 Whatsapp Bilgi Hattı