fbpx
yukaricik

Yelek Tasarım & Baskı

Promosyon yelek baskı hizmetlerimiz kapsamında sizler de firmanızı en yüksek performansta tanıtma imkanına sahip olabilirsiniz. Reklart etkili promosyon baskı hizmetlerini sizlere sunuyor, profesyonel kadrosu eşliğinde en kaliteli hizmetlerimizden bütüncül olarak yararlanmanıza olanak tanıyor.

Promosyon amaçlı baskı uygulanan yeleklerde geniş arşivimiz ile fazlaca alternatif renk seçeneği mevcuttur. Sizler de dilediğiniz rengi tercih edebilir, kurumunuzu en iyi yansıtacak modellerimiz arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Reklart ile sınırsız hizmet, kaliteli ürünler elde etmek amacıyla hemen firmamız ile iletişime geçebilir, profesyonel kadromuzu keşfedebilirsiniz.

Yelek Tasarım & Baskı Ürün Detayları

Promosyon yeleklerimizde ürün ve kumaş kalitesine oldukça önem veriyor, hiçbir şekilde yıpranmamasını hedefleyerek su geçirmeyen kumaş malzemelerinden üretilmesine özen gösteriyoruz. Yelek baskı ürünlerinde ürün içeriğinde astar, cepler, silikonlu elyaf ve kullanışlı olması amacıyla iç cep, cüzdan cebi gibi alanlarda bulunmaktadır. Kalite ve performans açısından oldukça yüksek konumda olan yelek çeşitlerinden standart veya özel beden seçimi yapılabilinmektedir.

Yelek baskı tasarımları ürünlerimizde logo, amblem ve yazı basımında sizlerin fikirlerine değer veriyor, dilek ve istekleriniz doğrultusunda basım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Tasarım uzmanlarımıza danışarak, firmanızı en kaliteli, üstün ve tanınır kılmak adına firmanıza özgü bir çalışma gerçekleştirebilirsiniz. Hemen firmamız ile iletişime geçerek promosyon yelek baskı fiyatları hakkında ve merak ettiğiniz tüm sorular hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yelek Baskı Nerelerde Kullanılır?

Promosyon amacıyla basıma sunulan yelek baskılar, firmayı akılda kalıcı kılmak, reklamını her an her yerde sunabilmek maksadıyla üretilmektedir. Bu özel tasarımlı yeleklerin oldukça fazla kullanım alanı bulunmakla birlikte en çok tercih edilen alan, kurum içi ve dış sahalardır. Kurumunuzun içerisinde çalışan ekip üyelerinizin kullanımına uygun olmakla beraber, şayet  kurumunuzun dış sahada çalışma alanı bulunmakta ise yine bu özel tasarımlı ve baskılı yelekler firma içerisinde ve dışarısında kurumunuzu en yüksek performansta yansıtacaktır. Kurum dışında düzenlenen etkinliklerde de yine firmanızın isminin, logonuzun ve istediğiniz herhangi bir içeriğin bulunduğu bu yelek baskı ürünleri firmanızı daha etkin biçimde tanınır kılacaktır. Hemen Reklart ile iletişime geçerek üstün ürün ve baskılardan elde edebilirsiniz.

Yelekler 

 • Üst solda tek cep fermuarlı 
 • Alt yanlarda cepler fermuarlı 
 • Ön kapama komple fermuarlı
 • İç malzeme elyaf 180gr üstü polar
 • Micro kumaş, elyaf ve polar kumaştan iş yelekleri oluşmaktadır. 

Yelek Baskı

 • Nakış örme firmanıza özel logo ve bilgileriniz basılmaktadır.
 • Baskılı yelek en az 10-15 adet baskıya alınmaktadır. 
 • Fiyat farkı almadan çift yön baskı yapmaktayız.
 • Teslimat süresi 5-6 gündür. Yüksek adetli siparişler ve yoğunluğuna 
  göre maksimun 10 gün
 • Reklam baskılı yelek özel baskılarda ürün iadesi yoktur. 
 •  Yüksek adetlerde yaptırarak fiyat indirimlerinden yararlanabilirsiniz. 
REKLART

Neler Yapıyoruz?

0554 744 49 16 Whatsapp Bilgi Hattı