fbpx
yukaricik

Web Tasarım Hizmetleri

Web Tasarım Hizmetleri
Web Tasarım Hizmetleri

Her şeyin bir aksesuarı ambalajı olduğu gibi, web sitelerinin ambalajları da web tasarım çalışmalarıdır. Bu çalışmalar görsel açıdan zenginlik sunmasının yanı sıra, arama motorlarıyla harikulade bir uyum içerisinde olmalı ve ayrıca kolay bir kullanıcı deneyimi sunmalıdır.

Yukarıdaki üçlem çerçevesinde düşündüğümüzde, web tasarım işlerinin yetenekli, ön görü sahibi ve ciddi anlamda profesyonel çalışma anlayışına sahip kimseler tarafından yapılması büyük önem taşımaktadır.

Kurumsal ve Bireysel Web Tasarım Hizmeti

Reklart İzmir web tasarım hizmetleri olarak, bireysel müşterilerimizde dahil olmak üzere, özellikle kurumsal müşterilerimizin web sitelerine nitelikli ve etkin tasarım hizmeti sunuyoruz. Web sitelerinizin daha kullanışlı ve arama motoru dostu olması için tasarım adına gerekli tüm çalışmaları yapan firmamız, internetteki yeni yüzünüz özelliği taşıyacak özgün tasarımlarla hizmet vermeye devam etmektedir.

SEO Odaklı Tasarım

SEO yani anlaşılabilir adıyla, arama motorlarıyla uyumlu tasarımlar sayesinde web sitenizi başta Google olmak üzere, tüm arama motorlarıyla daha uyumlu hale getirebilirsiniz. Web sitelerinin arama motorlarıyla uyumlu olması için tek etken tasarımı olmasa da, tasarımı da önemli etkenler arasında yer almaktadır.

Web tasarım kullanıcılar için güzel bir görüntünün elde edilmesi amacını taşısa da, maalesef ki birçok tasarımcının atladığı detay SEO odaklı tasarımlar yapmaktır. Site arama motoru sonuçlarında hak ettiği yerde olmadığında girecek ziyaretçi sayısı da, oldukça az olacaktır. Bu nedenle bir tasarımın temel unsurlarından birisi de, SEO odaklı çalışmalarla hazırlanmış olmasıdır.

Kullanışlı Tasarımlar

Bir tasarımda olması gereken en önemli özelliklerden birisi de, kullanışlı olmasıdır. Karmaşık ve can sıkıcı bir tasarıma sahip olan web sitelerindeki kullanıcı deneyimi, oldukça düşüktür ve kullanıcının sitenizden hemen çıkmasına neden olacaktır. Görsel açıdan zengin olmasının yanı sıra tüm menüleri, kullanıcıya rahat bir deneyim sunmalıdır. Bu sayede ziyaretçi sitenizde fazla kalacak, ürün ve hizmet alma olasılığı daha yüksek olacak veya uzun ziyaretler nedeniyle Google gözündeki değeri yükselecektir.

Profesyonel ve Kaliteli Web Tasarımının Önemi

Etkileşimi Artırır

Müşterilerinizle ya da müşteri olma potansiyeli olup da sitenize giren kişilerle, markanızın etkileşiminin artmasını sağlar. Kaliteli bir web sitesi tasarımı, dijital dünyanın hayatımızın her alanına girmiş olması düşünüldüğünde kuşkusuz önemli avantajlar sunmaktadır. Amatörce hazırlanmış tasarımlarda aynı derecede olumsuz etki yaparak, marka değerinize negatif sinyaller gönderecektir.

Marka İmajı

Günümüzde bilişim teknolojilerinin kullanılmadığı bir alan olduğunu söylemek, istisnalar dışında oldukça zordur. Bu teknolojinin en önemli parçalarından birisi olan web siteleri de, her detayıyla profesyonel bir izlenim bırakarak marka imajına olumlu katkılar sunmalıdır. İlk izlenim açısından gerekli olan çalışmaların başında, tasarım çalışmaları gelmektedir. İzmir reklamcılık firmalarının önde gelenleri arasında yer alan firmamız, marka imajınızı üst seviyelere taşıyacak çalışmalarla sizlere hizmet vermektedir.

Arama Motorlarında Daha Fazla Görünürlük

Kaliteli bir web sitesi oluşturmak kadar, kaliteli bir tasarımda web siteleri için olmazsa olmazlar arasındadır. SEO odaklı web site tasarım çalışmaları, kaliteli sitenizi Google ve diğer arama motoru sonuçlarında çok daha üst seviyelere, hak ettiği yere taşımak için gerekli çalışmalardır. Bu sebeple bu çalışmalarda sadece görsellik değil, arama motorlarıyla güzel bir uyum yakalanarak, tasarımın arama sonuçları üzerindeki etkisine yönelik çalışmalar yapılmalıdır.

Markanın İfade Edilmesi

Ziyaretçi sayfanızda kaldığı sürece, markanızı tanımak için size daha fazla zaman kazandırmaktadır. Ancak karmaşık bir yapıya sahip olan tasarımlarla, markanızı ifade edebilmeniz oldukça zorduk. Nitelikli bir tasarımın olması halinde, markanızı ve kurumsal kimliğinizi daha anlaşılır bir şekilde sitenizin ziyaretçisine aktarabilme imkanınız olacaktır.

Kısacası web tasarım çalışmaları, site ve site içeriği kadar büyük öneme sahip bir çalışmadır. Bu nedenle profesyonellikle yapılmalı ve tüm detayları ince ayrıntısına kadar düşünülerek hesaplanmalıdır. Böyle bir çalışmanın web sitenize sunacağı katkılar ve ürün ve hizmet satışının veriminin artmasına yönelik katkıları, tartışılmazdır.

REKLART

Neler Yapıyoruz?

0554 744 49 16 Whatsapp Bilgi Hattı