fbpx
yukaricik

Tshirt Baskı & Tasarım

Firmalara Özel Tshirt Tasarım & Baskı

Firmalar adına promosyon amaçlı tasarlanan ve geniş bir alanda kullanımı mevcut olan tshirt baskı hizmetleri Reklart’ta! Kişisel olarak tasarlayabileceğiniz, büyüklük ve renk seçenekleri ile firmanızı en iyi yansıtacak, akılda kalıcı tshirt baskı hizmetlerimiz en etkili prosedürlerimiz ile hizmetinizdedir.

Tişört ürün ve ürün grupları geniş çaplı olarak kullanım alanına sahip olması açısından oldukça etkili bir promosyon aracıdır. Etkinliklerde, kurumun iç yapısında ve dış yapısında tüm kurum üyeleri tarafından kullanılabilir bir işlevselliğe sahiptir. Sizlere reklam ve promosyon amaçlı tasarladığımız, kalite standartları kapsamında en üstün tshirt tasarımları ve baskı arşivimizi sunuyoruz. Sizler de dilerseniz geniş arşivimizden tercih edeceğiniz model ve renklere kendi kurumunuzun logo veya amblemini bastırtabilir, dilerseniz de firmanızı yansıtacak yazı, renk ve tasarımı kendiniz oluşturarak profesyonel kadromuza iletebilirsiniz.

Tshirt Baskı Ürün Özellikleri

Reklart sizlere sunduğu hizmetler kapsamında, Türkiye’nin en üstün reklam, promosyon ve bütüncül hizmet politikasını sunmaktadır. Hizmetlerimiz kapsamında sizler de en üstün performansta reklam araçları, promsyon ürünleri ve daha fazlasını elde edebilir, her daim nitelikli ekip üyelerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Tasarımlarım arşivimizi sizler adına düzenliyor, ürün özelliklerimizi en yüksek kalite standartları kapsamında güncelliyoruz. Reklam tshirt baskı hizmetlerimizde yer alan ürün detaylarımız ise şu şekildedir:

  • Tshirt baskı tasarımında yer alan ürünler Unisex’tir. Kullanım açısından iki cinsiyet için de uygundur.
  • Üründe yer alan baskıların zarar görmemesi amacıyla ürün kesinlikle ters çevrilerek ütü uygulaması yapılmalıdır.
  • Ürün son derece kaliteli kumaştan üretilmekte, baskı işleminde teknolojik nitelikleri üstün makineler kullanılmaktadır.
  • Tshirt seçenekleri arasında geniş renk arşivi mevcuttur.

Baskıyla Uyumlu Şık Tasarımlar

Reklart sizlere geçmişten günümüze en üstün hizmetleri sunarken, tecrübelerini de profesyonel ekibi eşliğinde aktarmaktadır. Sizlere baskı alanında uzman olan kadromuzu yönlendiriyor, baskı tasarımları alanında uzman ekibimiz ile iş birliği içerisinde firmanızı en akılda kalıcı, üstün ve zarif göstermeyi hedefliyoruz. Sizler de hemen firmamı ile iletişime geçerek en şık, gösterişli veya akılda kalıcı tasarımlar arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

REKLART

Neler Yapıyoruz?

0554 744 49 16 Whatsapp Bilgi Hattı