fbpx
yukaricik

Totem Tasarım & Montaj

TOTEM TASARIM VE MONTAJ

totem tabela
totem tabela tasarım ve montajı

Totem Tabela Nedir?

Totem Tabela, açık alanlarda, şehirlerarası yollarda ve cadde kenarlarında kullanılan, uzaklığa göre boyutları ayarlanabilen bir reklam çeşidi olarak bilinmektedir.

Bu reklam görselleri işyeri, devlet kurum binaları ya da büyük alışveriş merkezlerinde fark edilmesi için tasarlanan gösterişli tabelalardır.

Totem Tabela Yapımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Totem Tabela’nın yeri mutlaka doğru seçilmelidir. Yere göre uzunluğu, büyüklüğü ve küçüklüğü belirlenip, ölçülere uygun yapılmalıdır aksi takdirde alana küçük veya fazla büyük gelebilir.

 Totem Tabela’nın Avantajları

Totem Tabelalar şekil ve boyut itibariyle fazlasıyla gösterişlidir ve çok uzaktan fark edilebilirler. Firmaların marka tanınırlığı açık alanda oldukça etkili bir şekilde gerçekleştiren bu tabelalar, müşterilerde merak uyandırır ve firmaya yönlendirir bu olumlu dönüş firmaya oldukça katkı sağlar. Şehir merkezinden uzak alanlarda ya da cadde kenarlarında görsel keyif veren renklerle oluşturulmuş reklam çalışmaları oldukça dikkat çekicidir ve insanların gözü bu tabelalara takılarak sizi çabuk görülür. Maliyetleri kısa vadede fazla görünse de uzun vadede karlı uygulamalardır. Reklart tarafından iyi tasarlanmış bir Totem, ürünlerin kalitesini de gün yüzüne çıkarır. Hafızalarda yer eden bu çalışmaların, tasarımları her daim müşteriyi etkiler ve  mutlaka ilgi uyandırır. Siz de bir ürün satıyorsanız ya da hizmet veriyorsanız bu tür tabelaları tercih etmeniz reklam açısından oldukça çok etkilidir.

Totem Tabela Çeşitleri

  • Tek Bacaklı
  • Çift Bacaklı
  • Likit
  • Işıklı, Işıksız
  • Kompozit
  • Alüminyum
  • Çelik Saç
  • Profil
  • Vinily Germe

Tabela, gelişen sektör nedeniyle her firmanın daima reklam amaçlı ve bulunduğu yeri belirtiyor olması nedeniyle kullanılmaktadır. Özellikle açık hava reklamcılığında pilon tabela modelleri sıkça kullanılan tabelalardır. Direkt olarak sizin istediğiniz dizaynları kendi profesyonel anlayışımız ile forma ulaştırarak bu siparişlerinizi hazırlamaktayız.

Gelişen teknoloji ile birlikte hizmetlerimizi yenilemekte ve çalışmalarımızı farklı tasarımlar ile ustalıkla bütünleştirmekteyiz. Siparişleriniz ve detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

REKLART

Neler Yapıyoruz?

0554 744 49 16 Whatsapp Bilgi Hattı