fbpx
yukaricik

Tela Bez Çanta Tasarım & Baskı

Promosyon Tela Bez Çanta

Bez çantalar kullanışlı olmasının yanında, kolay temizlenebilirliği açısından da oldukça ilgi odağı olmuş bir çanta türüdür. Bu özel çanta türüne Reklart ekibi olarak profesyonel tekniklerimiz aracılığı ile baskı uyguluyor, firmanızı her an her alanda daha tanınır kılıyoruz. Bez çanta baskı hizmetlerimiz kapsamında sizler de fiyat ve tüm merak ettikleriniz için hemen firmamızın yetkili personelleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Promosyon Bez Çanta Özellikleri

Bez çantalar kullanım alanı ve sıklığı açısından herkesin tercih ettiği özel promosyon ürünleridir. Reklart olarak sizlere en kaliteli bez çantaları tasarlıyor, firmanızın tanınır olmasına aracı olurken, kullanışlı olan bu çantaların uzun kullanışa sahip olmasını destekliyoruz. Bez çanta ürün detaylarımız ise şu şekildedir:

  • Promosyon amacıyla üretilen ve üzerine firmanızın logosu, isminin baskı olarak uygulandığı bez çantalarımızın tamamı %100 pamuk ürünüdür.
  • Bu özel çantalar doğa dostu olması ile diğer çantalara kıyasla daha çok tercih edilmektedir.
  • Kendi kumaşıyla çantanın sap kısmı dikilmektedir.
  • Boyutsal açıdan belirlenen standartlar kullanılmaktadır.

Doğa Dostu Temizliği Kolay Bez Çantalar

Promosyon bez çanta ürünleri kullanışlığı, doğa dostu oluşu ve kolayca temizlenebilirliği ile herkes tarafından oldukça sevilen ürünlerdir. Bez çantalar elde dahi kolayca temizlenebilir bir şekilde üretilmiştir. Böylelikle elde yıkanması durumunda üzerine uygulanan baskıların, logo veya yazıların hiçbirisi hasar veya zarar görmemektedir. Isıl uygulamalarda tersten ütülenmesi, çamaşır makinelerde kesinlikle yıkanmaması önerilen bu çantaların temizliği 5 dakikadan kısa sürmektedir. Sizler de herkesin severek kullanabileceği bu özel çantalara markanızın logo, amblem veya ismini baskı yaptırarak anında her alanda daha tanınır bir konuma yükselebilirsiniz.

Bez Çantanın Kullanım Alanları

Bez çantaların pek çok kullanım alanı bulunmakla birlikte, kullanıldıkları her alanda kullanışlı olması, üzerlerindeki amblem,logo veya yazıları net belli etmeleri açısından oldukça dikkat çekmektedirler.  Kısaca bez çantaların hangi alanlarda kullanıldıklarına göz atacak olursak:

  • Promosyon baskı bez çanta ürünü kurum içerisindeki personellerinize hediye amaçlı kullanıma uygundur.
  • Fuar alanlarında müşterilerinize hediye etmek, özel etkinliklerde firmanızın daha tanınır olmasını sağlamak maksadıyla kullanıma uygundur.
REKLART

Neler Yapıyoruz?

0554 744 49 16 Whatsapp Bilgi Hattı