fbpx
yukaricik

Teklif Fişi Basımı

teklif fişi baskısı ve tasarımı
teklif fişi baskısı ve tasarımı

Teklif Fişi Basımı

Firmanıza özel perakende satış fişi tasarımları kanunla belirtilen şekil ve usullere uygun olarak grafik tasarımcılarımız tarafından hazırlanmaktadır. Firma bilgilerinizi taşıyan ve kurumsal kimliğinizi yansıtan perakende satış fişi tasarımları hazırlanarak sizlerin onayına hızlı bir şekilde sunulur. Tasarımların onaylanmasının ardından anlaşmalı matbaamızda perakende satış fişi basımı Reklart ayrıcalığıyla yapılır. 

Sipariş Formu Tasarımı, Matbaa Basımı, Fiyatları

Firmanıza özel sipariş formu tasarımları belirtilen şekil ve usullere uygun olarak grafik tasarımcılarımız tarafından özenle hazırlanır. Firma bilgilerinizi taşıyan ve kurumsal kimliğinizi yansıtan sipariş formu tasarımları sizlerin onayına hızla sunulur. Bastırmak istediğiniz işin özelliklerini iletişim bölümüne yazarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sipariş Formu Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Sipariş formu tasarımını yaparken satmış olduğunuz hizmet ve ürünün özelliklerine göre bir yapı oluşturmanız işleyişinizi kolaylaştıracaktır.
  • Sipariş formunda iletişim bilgilerinize de yer vererek müşterilerinizin size daha hızlı ve kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
  • Tasarımınızı hazırlarken baskıya uygun formatta bir çalışma yapmaya özen göstermelisiniz.
REKLART

Neler Yapıyoruz?

0554 744 49 16 Whatsapp Bilgi Hattı