fbpx
yukaricik

Sweat tasarım baskı

Promosyon Sweat Tasarım & Baskı

Promosyon olarak üretilen Sweat baskı çeşitlerimiz, firmanızı en güzel ve kaliteli biçimde yansıtacak aynı zamanda logonuzu toplumda akılda kalıcı kılacaktır. Reklart ekibi olarak sizlere en profesyonel hizmetlerimiz kapsamında, üstün kalitede Sweat baskı hizmeti sunuyor, Sweat tasarımlarında sizlere geniş arşivimizi sunarak dilerseniz arşiv içerisinden seçebilmenizi, dilerseniz de Sweat tasarımlarını kendiniz oluşturarak, renk, logo, alternatif yazı konumu gibi içeriklerin sizlerin belirlemesini destekliyoruz.

Sweat Tasarım& Baskı Detayları

Sweat tasarımlarında, ürünün oldukça kaliteli bir kumaştan seçilmesine dikkat ediyoruz. %100 pamuk ve alternatif olarak sizlere sunduğumuz diğer kumaş seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Ürün üzerine istediğiniz büyüklükte ve konumda logo, yazı veya alternatif olarak dilediğiniz bir şekli yerleştirebilirsiniz. Renk seçeneklerinden kurumunuzu en iyi yansıtacak rengi, dış tasarım açısından da rahat aynı zamanda şık olan tasarımlardan tercih edebilirsiniz. Reklam ve promosyon sweatshirt baskı hizmetlerimizde sweat üzerine özel olarak empire baskı ve yine baskı alanında en çok tercih edilen profesyonel bir baskı çeşidi olan digital transfer baskı çeşitlerini kullanmaktayız.

  • Ürünler sizin tercihiniz kapsamında Unisex (her iki cinsiyet için de kullanıma uygun) olarak üretilmektedir.
  • Dilerseniz tek bir kalıp olarak üretilebilinmekte olup, dilerseniz de S-M-L-XL-XXL gibi bedenlerde de belirli sayılarda üretime sunulmaktadır.
  • Markanızı veya kurumunuzu en iyi şekilde yansıtacak alternatif seçeneklerde renk arşivimiz bulunmaktadır.
  • %100 pamuk ve daha fazla kumaş seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Sweat Baskı Fiyat Bilgisi

Digital baskı veya empire baskı seçeneklerimiz ile üretilen Sweat tasarımlarımızda fiyat belirli ölçütler kapsamında belirlenmektedir. Seçilen kumaş, baskı türü, baskı da yer alan karakter büyüklüğü veya yoğunluğu fiyatı belirleyen ölçütlerdir. Sweat baskı fiyatları ve daha fazla bilgi için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en kaliteli ve güvenilir politikalarımız kapsamında hizmet sunuyor, memnuniyetinizi zirveye çıkartıyoruz.

Sweat Baskı Hangi Alanlarda Tercih Edilebilir?

Sweat tasarım baskı çeşitleri her alanda tercih edilebilirliği açısından oldukça kullanışlıdır. Özel etkinlikler, kurum içerisindeki personeller veya dış sahada çalışan kurum personellerinin kullanımına uygun olup, markanızı en kaliteli şekilde yansıtma özelliğine sahiptir.

REKLART

Neler Yapıyoruz?

0554 744 49 16 Whatsapp Bilgi Hattı