fbpx
yukaricik

Silindir Kutusu Tasarımı ve Baskısı

Silindir Kutu tasarımı & Baskısı
Silindir Kutu tasarımı & Baskısı

Silindir Kutusu Tasarımı ve Baskısı

Silindir kutu nerelerde kullanılır ?

Silindir kutular koruyucu özellikli ambalajlardır. Daha çok cam tarzı kırılacak ürünlerin muhafaza edilmesinde kullanılır, bunlara istinaden bazı sektörler şu şekildedir;

Zeytinyağı şişe kutusu, zeytinyağı kutusu, cam şişe kutusu, yuvarlak kutu, şarap şişe kutusu, bitki çayı kutusu, filtre kahve kutusu, kolonya kutusu, rakı kutusu, vip alkol kutusu gibi bir çok örneği mevcuttur.

Silindir Kutu Tasarımı ve Üretimi

Siz değerli müşterilerimizin zevk ve tercihlerine uygun ürünler üretmeye devam eden firmamız, silindir kutu üretiminde, kişiye özel olarak tasarımlarda ve kaliteli bir görünüm kazanmada müşterilerinin beğenisini kazanmaya devam etmektedir. Uzun yıllar sektörde elde ettiğimiz deneyimi uzmanı olduğumuz alana yoğunlaştırarak sizler için elimizden geleni yapmaya çalıştık. 

Silindir kutu imalatı alanında firma olarak kendimize özel bir yer edinmiş bulunmaktayız. Eşyalarınızı koyup saklayabileceğiniz, kendi zevk ve tercihlerinize göre dilerseniz kumbara, kahve kutusu, kalemlik, hediyelik eşya kutusu olarak kullanabileceğiniz tasarımlar sizlere üstün kalite standartlarıyla hazırlanarak sunulmaktadır. 

Silindir kutu ürünlerinizi farklı sunar. Tüketici tarafından çok sevildiğinden ürününüz bitse dahi ambalajınız yani markanız kalır. Bu da markanızın göz önünde kalması anlamına gelir. Dolayısıyla alışveriş sırasında müşterinizin sizi tekrar seçme olasılığını arttırmış olursunuz. Ambalajların atılmaması aynı zamanda yeni müşterilerinize ulaşma olasılığınızı da arttırmaktadır. Diğer alışılagelmiş ambalajlardan (kare kutu vs.) farklı olduğundan ürünleriniz bir adım önde olur.

Silindir kutu ihtiyaçlarınızda firmamız yanınızda içine konulacak ürün ebat ölçüyü teklif olarak bize bildirin en fiyat seçeneği ile size dönüş yapalım.

REKLART

Neler Yapıyoruz?

0554 744 49 16 Whatsapp Bilgi Hattı