fbpx
yukaricik

Post Tasarım Paketleri

post tasarımları paketleri
post tasarımları paketleri

Sosyal Medya Tasarımları

Günümüzün en etkili pazarları arasına giren sosyal medya siteleri, ürün ve hizmet satışı konusunda firmaların satış yapabildikleri ya da markalarının tanıtımlarını etkin bir şekilde yaptıkları alanların başında gelmeye başladı. Bu nedenle sosyal medya tasarımları, profesyonel bir şekilde yapılarak hedef kitlenize iyi bir sunum yapılmalıdır.

Kurumsal kimliğinizi en iyi bir şekilde hedef kitlenize yansıtacağınız alanların başında gelen sosyal medya siteleri için, Reklart İzmir sosyal medya hizmetleri olarak kaliteli ve dikkat çeken sosyal medya tasarımları yapıyoruz. Marka değerinizi artıracak, insanların firmanızla olan etkileşimine hızlı bir şekilde yön verecek tasarımlar, satışlarınızın artmasına da olumlu katkılar sunacaktır.

Bir ürünün satışının yapılması yani artırılması için, öncelikle profesyonel bir pazarlama stratejisinin olması gerekmektedir. Günümüzde bunu sağlayacak en etkili alan, sosyal medya siteleridir. Hepimizin hayatında hızlı iletişim ve anlık haber alma gibi nedenlerle kullanımı neredeyse vazgeçilmez bir yer edinen bu mecralar, pazarlama konusunda da oldukça etkili alanlardır. Tüm bunların yanı sıra bir zamandan sonra daha az maliyetlerle daha yüksek satışlar yapılmasına imkân vermesi de, bu alanların önemini artırmaktadır. Bu alanlar için yapılacak tasarımların önemi, aşağıdaki gibidir.

Sosyal Medya Tasarımları ve Kurumsal Firmalar İçin Önemi

Doğru Hedef Kitleye Ulaşmak

İnternet üzerinde ve hatta tüm reklam alanlarını kıyasladığımızda, sosyal medya siteleri doğru hedef kitleye tam olarak ulaşabileceğiniz birincil alanlardır demek yanlış olmayacaktır. Özellikle reklam çıkışlarında cinsiyet, şehir ve hatta semt seçimi, yaş belirlenmesi gibi birçok etken, bunlardan sadece bazılarıdır.

Ayrıca maliyet bakımından kıyasladığımızda da, uzun vadede diğer yöntemlere göre yarı maliyetlerle kat ve kat daha fazla verim alınması mümkündür. Bunun için yapılacak tasarımlar, etkileşimi artırmak adına büyük önem taşımaktadır.

Hedef Kitlenin Etkileşim Kurmasını Sağlar

Hedef kitlenizin, marka ve ürünlerinizle daha fazla etkileşim kurmasını sağlar. Bu sayede insanların firmanıza olan bakış açısı daha fazla olumlu olduğu gibi, güvenilirliğinizde artacaktır.

Marka Değeri ve Satışlar

Bu mecralarda kullanacağınız tasarımlar işinin ehli kişilerce yapıldığında, hedef kitlenizin daha çok ilgisini çekecektir. Bu durumda marka değeriniz artacağı gibi, satışlarınızda da önemli ölçüde artış görebilirsiniz.

Maliyetleriniz önemli derecede düşerken, satışlarınızda da hissedilir derecede artış görmeniz oldukça olası bir durumdur.

Tabii ki yukarıda sayılanlar ve çok daha fazlası için, gönderilerde kullandığınız görsellerin tasarımının profesyonel olması ve kurumsal bir ifade taşıması oldukça önemlidir. Bunun için, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına çözümler üretiyoruz.

Reklart Olarak Neler Yapıyoruz?

Kapak ve Profil Tasarımı: Sosyal medya hesaplarınızın ya da sayfalarınızın, kapak ve profil tasarımlarını en iyi şekilde tasarlayarak sizlere sunuyoruz.

Hikâye Tasarımı: Bu mecralarda en ilgi çekici alanlardan birisi olan hikâye paylaşımlarınız için, hikâye tasarımı yaparak daha fazla dikkat çekmenizi sağlıyoruz.

Post Tasarımı: Yine hesap ve profillerinizden yapacağınız post paylaşımlarında kullanılan görselleriniz için profesyonel post tasarımı yaparak, insanların ilgisini çekiyor ve gönderilerinize daha fazla yorum, beğeni ve paylaşım almanızı sağlıyoruz.

Yukarıda sayılan tüm hizmetlerin yanı sıra, sosyal medya reklamları, sosyal medya hesap yönetimi ve diğer tüm bireysel ve kurumsal işlerinizde çözüm ortağı olarak sizlerin yanınızdayız.

REKLART

Neler Yapıyoruz?

0554 744 49 16 Whatsapp Bilgi Hattı