fbpx
yukaricik

Magnet Baskısı

Magnet Nedir ?

Gelişen rekabet ortamıyla birlikte firmalar için rakiplerin önüne geçmek fazlasıyla önemli olduğu bir gerçektir. Magnet mıknatıs gibi reklam araçları sayesinde müşteriye ulaşmak ve kalıcı olmak da tabiki en iyi yöntemlerden biridir. Reklart olarak firmanızın bilgilerini taşıyan ve size ulaşılmasını kolaylaştıran bu dijital magnet örnekleri sayesinde ihtiyaç anında başvurulan ilk isim olmamız, rekabette tabi ki öne geçmenizi sağlar bu da bizim kimliğimizin doğruluğunu, güvenirliğini ve kalitesini belli eder.

Magnet mıknatıs özelliği ile özellikle buzdolapları, doğalgaz kombileri ve demir yüzeylere yapışan çok iyi ve pratik bir reklam aracıdır. Özellikle hizmet sektöründe sıkça başvurulan reklam yöntemlerinden biri olan dijital magnet ile firmanızın ismi daima müşterinin gözünün önünde olur ve logonuz müşterilerinizde yer edinir. Verdiğiniz hizmet kadar akılda kalıcı olmanızın da önemli olduğu ticari faaliyetlerde özellikle evlere rahatlıkla girmenizin en iyi yollarından biridir.

Reklart ajans,  magnet yapımı için kişisel tasarımlara fırsat veren ve en kaliteli magnetleri en ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunan bir sitesidir. Dekoratif magnet tasarımında birbirinden güzel örnekleri Reklart.com ayrıcalığı ile elde edebilirsiniz.

Magnet Baskı Çeşitleri

Ofset Baskı

En kaliteli baskı türü olarak en fazla kullanılan ve tercih edilen baskı yöntemidir. Maliyeti aynı anda daha fazla ürün basılabildiğinden düşüktür. Kaliteli ve ekonomik magnet basımında ofset baskı çeşidi doğru bir tercihtir.

Dijital Baskı

Ofset baskıya kıyasla çok daha hızlı basılan dijital baskı magnetler, acil magnet ihtiyaçlarında ilk olarak tercih edilenler arasındadır. Oldukça ekonomik olan dijital baskı magnetlerde renkler çok daha canlı olduğundan marka ve logo görselinin çok daha dikkat çekici olmasını sağlamaktadır. Markanız bizim tasarladığımız logo ile akıllarda kalsın.

Selefon Kaplama

Magnetlere koruyucu özellik sağlayan selefon, mat ve parlak çeşitleri olan bir kaplama türüdür. Dayanıklı ve uzun ömürlü magnet isteyenler için tercih edilen yöntemdir.

Fotoğraf Magnetleri Çeşitleri Nelerdir?

Doğum Günü Magnetleri

Temalı Parti Süsleri

Nişan & Nikah Magnetleri

Sünnet Magnetleri

Hoşgeldin Bebek Magnetleri

Kişiye Özel Mıknatıslı Fotoğraf Baskısı

Yeni Yıla Özel Magnetler

Reklam Magnetleri

Özel Kesim Magnetler

Okullar ve Kreşler İçin Magnetler

Çok Resimli Magnet Panolar

Kişiye Özel Kitap Ayracı

Kendi Tasarımlarınız Şablonsuz Foto magnet

Fotoğraf Magneti Kullanım Alanları

Tüm metal yüzeyler, buzdolabı üzeri veya ayaklığı ile masa üstünde.

Fotoğraf magnetleri iş hayatınızda da büyük bir kolaylık sağlar.

REKLART

Neler Yapıyoruz?

0554 744 49 16 Whatsapp Bilgi Hattı