Katalog Baskısı ve Tasarımı

katalog tasarım ve baskısı
katalog tasarım ve baskısı

Katalog Baskısı

Kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde ifade edebileceğiniz ürünler arasında yer alan katalog çalışmaları, gerek tasarım ve gerekse katalog baskısı bakımından kaliteli ve amacına uygun bir şekilde hazırlanmalıdır.

Hizmet ve ürünlerinizin etkin bir şekilde tanıtılması için profesyonel çözümler sunan Reklart İzmir grafik tasarım ve reklamcılık hizmetleri, İzmir genelinde verdiği hizmetlerin yanı sıra online olarak tüm Türkiye geneline hizmet sunmaktadır.

Potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekebilmeniz için hazırladığımı farklı birçok katalog tasarımı ve baskısı sayesinde, tüketicinin satın alma eğilimini artıracak çalışmalar yapmaktayız. Ürünlerin tanıtımı için önemli bir unsur olan katalogların hazırlanması, birçok detay düşünülerek ve iş teslimatına kadar profesyonelce yapılmalıdır.

Reklart Kaliteli Katalog Baskısı

Ürün ve hizmetlerinizin net bir şekilde tanıtılması ve aynı zamanda reklamınızın da yapılmasına imkân veren Reklart, ekonomik fiyatlarla baskı işlerinizi kalite standartlarının üzerinde ürünlerle yapmaktadır. Reklart ayrıcalık ve avantajlarıyla hazırlanan ürünler, tanıtımınızda önemli rol oynayacak niteliğe sahiptir.

Farklı ebatlarda ve sayfalarda kaliteli katalog hizmeti almak için, istediğiniz özellikleri bize söylemeniz yeterli olacaktır.

Katalogların Hazırlanması

Öncelikle etkili bir tasarım, katalog ürünlerinde mutlaka aşılması gereken aşamalardan birisidir. Hazır tasarımlarınızı baskıya dönüştürmenin yanı sıra, Reklart olarak tasarım konusunda da sizlere yardımcı oluyoruz.

Katalog içeriğinin tüm detaylarıyla hazırlanması, görsel ve metinlerde detaya inilmesi bu aşamada önemli unsurların başında gelmektedir. Ürün detaylarını ve varsa referanslarınıza katalog çalışmasında yer vererek, müşterinin kaliteli ürün konusunda dikkati çekilmelidir. Var olan görsellerden oluşan bir katalog hazırlanabileceği gibi, görsellerinizin tasarımı için ayrı bir çalışmada talep edebilirsiniz.

Ürünlerin tanıtımı noktasında etkili olan bu baskılarda yapılacak basit bir hatanın, müşteri kaybına yol açacağı bilinciyle hareket eden firmamız sizlere %0 hata ile hizmet sunmaktadır. İmajınızın zedelenmemesi ve aksine imajınıza yönelik çalışmaların yapılması, ekibimizin profesyonel dokunuşlarıyla hayat bulacak hassasiyete sahip noktaların başında gelmektedir.

Baskıdan önce yapılacak çalışmalarda istenilen sayfa ve sayfa boyutunun net bir şekilde belirtilmesi ve çalışmaların buna göre yapılması da, hazırlık aşamasında önem taşıyan hususlardan birisidir.

Katalog Tasarımı

Katalog Kapak Tasarımı

Bir tanıtım ve reklam ürünü olması, katalog kapak tasarımının ve baskı kalitesinin önemini çok daha fazla artırmaktadır. Bir nevi ürünün ambalajı olarak kabul ettiğimiz katalog kapağı oldukça çarpıcı materyaller içermeli ve tüketiciyi kataloğun içeriğini incelemeye teşvik etmelidir. Bu noktada tasarım kalitesi kadar, baskı kalitesi de büyük önem arz etmektedir. Çünkü müşteride ilk intiba bırakacak kısım, ürünün ambalajı yani kapağıdır.

Tüm detaylarıyla profesyonel bir düşüncenin hakim olduğu katalog baskısı işlerinizde deneyime dayalı profesyonel dokunuşların tüketiciye yansıtılmasını istiyorsanız, mutlaka Reklart kalitesiyle tanışmanızı tavsiye ederiz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçerek, profesyonel bir hizmet için firmamızın sunmuş olduğu özel ve ekonomik birçok avantajdan yararlanabilirsiniz.

REKLART

Neler Yapıyoruz?

0554 744 49 16 Whatsapp Bilgi Hattı