fbpx
yukaricik

Karton Çanta Baskısı

KARTON ÇANTA BASKISI

Karton çantalar, uzun yıllardır firmaların ve markaların kullandığı reklam materyalleri arasındadır. Karton Çanta baskısı ile biz, markanızın statüsünü artırmak için sizlere destek oluyoruz. Reklam amaçlı kullanılan karton çantalar ile sizde markanızın tanınmasını sağlayabilirsiniz. Kaliteli olarak sunduğumuz karton çanta baskısı için firmamızla istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Piyasada en güvenilir ve kaliteli karton çanta baskısı hizmetini sunan Reklart firması olarak sizlere her daim yardımcı olmaktayız. Markanızın adının daha geniş bir müşteri kitlesi tarafından duyulması için sizde karton çanta baskısı yaptırabilirsiniz. Markanızla bütüncül bir karton baskısı yaptırmak için firmamızla iletişime geçerek  hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Karton Çanta Baskısı Nasıl Yapılır?

• Karton  Çanta Baskısı Hizmetlerimiz

Uzun yıllardır Türkiye’de markalar tarafından müşteri kitlesini artırmak amacıyla kullanılan karton poşetler, baskıları ile markanın piyasada hızla tanınmasını sağlamaktadır. Hem dayanıklı hem de avantajlı olan karton çantalar ile markanızın ismini müşterileriniz tarafından tanınmasını sağlayabilirsiniz. Karton Çanta baskısı hizmetlerini aşamalar ile sağlayan Reklart firması olarak sizlere bu işte destek olmaktayız.

Firmanızın veya markanızın piyasada daha üst seviyeye gelmesi için karton çanta materyallerini kullanabilirsiniz. Pazarlama projelerinin daha etkili olması için kullanılan karton çantalar, firmalar tarafından hazırlanmaktadır. Reklart firması olarak piyasada en kaliteli karton çanta baskısı hizmetini sunmakta ve siz müşterilerimizi bu konuda memnun etmekteyiz.

Karton Çanta Tasarımı

Markaların adının piyasada kalıcı olması için bazı materyallere gerek duyulmaktadır. Bu materyaller, pazarlama işlemlerinizin daha etkili olmasını sağlamaktadır. Kaliteli olarak sağladığımız karton çanta tasarımı ve baskısı hizmetlerimiz ile biz, markanızla eşdeğer  karton çantalar hazırlamaktayız. Görselin ve karton çanta üzerindeki tasarımların müşterilerin aklında kalıcı olması için tüm işlemleri özenli bir şekilde yapmakta ve baskısını tamamlamaktayız.

Karton çantalar, tasarımı ve yazıları ile markanın adıyla bütünleştirici özellikte olmasıdır. Daha fazla sayıda müşteri kitlesine ulaşmak ve akıllarda kalıcı olmak için sizde markanızın adını simgeleyen karton çanta baskısından faydalanabilirsiniz. Bu hizmeti güvenilir kalitede sağlayan Reklart firması olarak karton çanta baskısını özel bir şekilde aşamalar ile hazırlamaktayız.

• Karton Çanta Baskısı Eşsiz Olmalı

Markanızın veya kurumunuzun adının müşteriler tarafından tanınması için baskısını yaptıracağınız karton çantalar benzersiz olmalıdır. Zengin renk ve tasarımlar ile hazırlanmış karton çantalar, markanızın daha hızlı bir şekilde tanınmasını sağlamaktadır. Karton çanta baskısı hizmetlerini kusursuz olarak sağlayan Reklart firmamızla iletişime geçerek sizde markanızın adına özel materyaller yaptırabilirsiniz.

Karton çantalar, markaya özgü ve eşsiz olmalıdır. Görülmeye alışkın bir tasarımın dışında özel bir karton çanta, firmanızın adının müşteriler tarafından ilgi görmesini sağlamaktadır. Reklart firması olarak sizlere en kaliteli ve dayanıklı karton çanta baskısı hizmetlerini sunuyoruz. Firmamızla irtibata geçerek karton çanta baskısı hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Karton Çanta Tasarımı Aşamaları

 Bilgi Toplama

Markanızın temsil eden karton çantalar, pazarlama işlerinizde oldukça etkilidir. Markanızın isminin akıllarda kalıcı olmasında etkili olan karton çanta tasarımı ve baskısı hizmetlerini sunan reklart firması olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Güvenilir hizmet sunan bir firma olarak bu işin ilk aşamasında markanızın hakkındaki tüm bilgileri sizden dinlemekte ve karton çanta baskısında olmasını istediğiniz simgeleri ve logoları değerlendirmekteyiz.

Reklart firması olarak sizlere sağladığımız bu hizmette daha önce markanız için üretmiş olduğunuz materyalleri de değerlendirmekteyiz. Markanızla ilgili tüm bilgileri geniş kapsamlı bir şekilde değerlendirdikten sonra tasarım aşamasına geçmekteyiz. Ehli bir olarak bu işte öncelikle sizin isteklerinizi önemsemekteyiz.

Yazı Stili

Karton çanta baskısı hizmetlerinde bu aşamada yazıların çeşidi ve büyüklüğü belirlenir. Firmanızın bu materyallerde ilgi çekmesi için özel bir yazı stili oluşturulur ve görseller ile desteklenir. Karton Çanta baskısı işlemlerinde önemli bir aşama olan yazı tasarımı bittikten sonra ise  görseller belirlenir. Markanızı en iyi şekilde yansıtacak olan bu aşamada da sizin fikirlerinizi almaktayız.

Görsel Seçim

Karton çanta baskısı işlemlerinin bu aşamasında materyaller için görsel seçimi yapılır. Çantaların basımından önce yapılan bu işlemde sizlerin fikirlerini önemsemekte ve görsellerin seçimini öyle yapmaktayız. Markanızı ön plana çıkarmada önemli olan bu aşamada fotoğraf satın alımı veya özel fotoğraf çekimleri yapmaktayız.

Özgün Tasarımlar

Markanızın piyasada yükselmesi ve tanınması için üretilen materyaller, özgün tasarımda olmalıdır. Reklart firması olarak biz, karton çanta baskısı hizmetlerinde müşterilerimizi her daim memnun etmekteyiz. Markanıza özgü eşsiz tasarımda karton çanta hizmetlerini sunan firma olarak siz müşterilerimizin isteklerini ön planda tutmakta ve baskı aşamalarını kusursuz bir şekilde tamamlamaktayız. Yazı ve görsel seçiminin ardından son aşamada karton çanta materyallerinde baskı işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Karton çanta tasarımı ve baskısı hizmetlerimizde son aşamada logoların yerleri ve tüm dizaynlar belirlenmektedir. Karton çanta baskısı hizmetlerimizde  yazı ve görsel seçiminin ardından tüm baskıları yapmakta ve çantaların ebatlarını isteğinize uygun olarak üretmekteyiz. Markanızın reklamı açısından büyük etkisi olan karton çanta tasarımı ve baskısı hizmetleri için firmamızla istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Günümüzde organizasyonlarda, ürün teslimatı ve hediyelik eşya paketlemesi gibi farklı birçok alanda kullanılan karton çantalar, firma ve kurumların tanıtımına büyük katkılar sunmaktadır. Bu nedenle karton çanta baskısı işlerinin, profesyonel tasarımcılar tarafından yapılması ve yine kalite unsuruna dikkat eden matbaacılar tarafından basılması önem arz etmektedir.

Kayda değer bir reklam değeri taşıyan karton çanta baskısı, günümüzde her sektörde artan rekabete baktığımızda profesyonel bir hizmet sunumunun olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Özellikle kurumsal kimlik taşıyan kamu ve özel sektör kuruluşları için marka değerine katkı sağlayan unsurlar arasında yer alması, bir yandan da zaten kullanıldığı alanlarda mecburiyet olan bu ürünler üzerinden çok az bir maliyet farkıyla reklam yapılmasını sağlamaktadır.

Karton Çanta Baskısı ve Çevre Duyarlılığı

Plastik çantaların çevrede çözünürlüklerinin uzun yıllar sürmesi ve bir yandan da çevreye olumsuz etki eden diğer faktörlerin artmasının, çevre duyarlılığına sahip firmaların tercihlerini karton çantalardan yana olmasını sağlamaktadır. Farklı birçok renk ve desen seçenekleriyle sahip olabileceğiniz bu ürün sayesinde çevreyi koruma adına büyük bir katkı sağlayabilir, üzerindeki kaliteli baskıyla reklamınızı daha etkin bir şekilde yapabilirsiniz.

Karton Çanta Baskısı ve Firmalar İçin Önemi

Karton çantalar, kurumsal yapıya vurgu yapılabilecek reklam alanlarıyla dikkat çeken ve kurumsal kimlik tasarımı arasında bulunan unsurlardan birisidir. Bir firma ya da kuruluşun kurumsal kimliğinin tam olarak oturması için oldukça yararlı olması, tercih edilme nedenleri arasında yer almaktadır. Bu tip çalışmaların, firmalar üzerinde oldukça önemli katkıları bulunmaktadır. Bu katkılara kısaca değinecek olursak, şunlardan bahsetmemiz mümkündür.

Çevre Duyarlılığına Sahip Bir Firma

Bu madde göstermelik olmak yerine, firmanın çevre hassasiyetinin bir belirtisi olarak uygulamaya konulmalıdır. Bu sayede insanlar çevre hassasiyetinizi takdir ettikleri gibi, çevre hassasiyetleriniz nedeniyle firmanızın tercih edilme oranı da artacaktır. Gelecek nesillere daha güzel yarınlar bırakmak her firmanın söylemleri arasında yer alsa da, bunu eyleme döken firmalar arasında yer almak için atılacak adımlardan birisi çevreye yok denecek kadar az zararı bulunan karton çantaları tercih etmek olmalıdır.

Etkili Bir Reklam Alanıdır

Plastik ya da karton çantaya duyulan ihtiyaç, özellikle perakende sektöründe sıklıkla yaşanmaktadır. Bu ihtiyacın karton çantalarla yapılmasının çevre koruması açısından önemli olduğunu söylemiştik. Bir yandan sektörünüzdeki çanta ihtiyacınızı karşılarken, diğer yandan karton çantaların üzerindeki yanakların reklam alanı olarak değerlendirilmesi mümkündür. Uzun süre evlerde saklanarak kullanılması da, tüketicinin karton çanta kullanımında görülen eğilimlerinden birisidir. Bu sayede tek bir maliyetin üzerine çok cüzi bir maliyet daha ekleyerek, uzun süre reklamınızın yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Markalaşmayı Hızlandırır

Tüm reklam alanları gibi, kendinize özel bir tasarımla baskısı yapılacak karton çantalar, markalaşma sürücünüzü hızlandıracak etkiye sahiptir. Marka olma yolunda çalışmalar yapıyorsanız, bu çalışmaların tüm detaylarının düşünülmüş olması ve bunlardan birisinin de karton çantalar olması bu sürece büyük katkılar sunmaktadır.

Markaya Olan Güvenilirlik Artar

Hizmet ve ürün sunumunda firmanın kendisini gizlemek yerine öne çıkarmaya çalışması, verdiği hizmete olan güveninin bir parçası olarak değerlendirilmektedir. Bu değerlendirme, genel tüketici eğilimleri arasında yer alan şeylerden birisidir.

Farklı alanlarda markanızı gösterme gayretinizin bir parçası olarak değerlendirildiğinde, tüketicinin nazarında bir adım daha önde olmanız mümkündür. İzmir reklamcılık sektörünün ileri gelen firmalarından olan Reklart, profesyonel çalışmalarıyla bu sürece önemli katkılar sunacak firmaların başında gelmektedir.

Hızlı ve etkili reklam araçlarından birisi olan karton çanta baskısı işlerinizde ciddi anlamda bir profesyonellik ve kalite arıyorsanız, Reklart İzmir Matbaa olarak işlerinizi daha üst düzey kalitede ve hızlı bir şekilde tarafınıza teslim etmekteyiz.

REKLART

Neler Yapıyoruz?

0554 744 49 16 Whatsapp Bilgi Hattı