fbpx
yukaricik
araç giydirme
araç giydirme

Araç Giydirme

Bir defa yapılacak masrafla çok geniş kitlelere reklam yapmanıza olanak tanıyacak hizmetlerin başında gelen araç giydirme çalışmaları, günümüzde firmaların sıklıkla tercih ettiği açık hava reklamcılığı arasında yer almaktadır.

Aracın sürekli farklı yerlerde gezmesi nedeniyle çeşitli kitlelere reklamınızı yaparak, markanızın daha fazla akılda kalmasını sağlayabilir, bilinirlik düzeyinizi artırabilirsiniz.

Araç Giydirme Nedir?

Araç giydirme ya da diğer adıyla araç kaplama, aracınızın belirli bir kısmının ya da tamamının markanıza ait objelerle kaplanarak tanıtımının yapılmasının sağlanmasıdır. Şirket logosunun, ürün ve hizmetlerinin farklı detaylarla yer aldığı bu hizmet, birçok reklam çeşidine göre çok daha büyük avantajlar sunmaktadır. Bunların başında geniş kitlelere reklam yapmak gelirken, bir diğer önemli faydası ise, bu reklamı tek bir ücret karşılığında uzun süre yapabilecek olmanızdır.

Araç Giydirmeyle Yapılan Reklamların Avantajları

Yukarıda da kısaca değindiğimiz üzere, reklam ve reklam maliyeti konusunda son derece büyük avantajlar sunmaktadır. Bu tip bir reklamın sunduğu genel avantajlar, şunlardır.

Hedef Kitleye Kolay Ulaşma

En önemli avantajlarından birisi, hedef kitlenize daha kolay ulaşmasını sağlamasıdır. Bunun dışında farklı kitlelere de reklamının yapılmasını sağlaması, marka değeri açısından oldukça önemli bir avantajdır. Aracın hareketli olması ve farklı yerlere gidip gelmesi, gerek trafikteki sürücülerin ve gerekse yayaların, reklamlarınıza dikkat etmesini sağlamaktadır.

Maliyet

Reklam maliyeti bir defaya mahsus olmasına karşın, uzun süre aynı masraf karşılığında binlerce ve hatta aracın trafikte olma durumuna göre on binlerce kişiye reklamınızın gösterilmesine imkân verir. Tek seferde yapılacak bu masraf sayesinde, TV ve gazete reklamları da dahil olmak üzere, tüm reklam alanlarından çok daha az maliyetle daha fazla reklam verimi almanızı sağlar.

Araç Koruması

Aracın yüzüne uygulanabilir bir çalışma olması sebebiyle, araç yüzeyinin dış etkilerden korunmasına da yardımcı olması, reklamla alakalı olmasa bile maliyetlerinizi azaltmakla alakalı avantajıdır.

Marka Gücünü Artırır

Sunacağı profesyonel görüntü sayesinde, marka gücünüzün artmasına yardımcı olur. Bir firmanın büyüyerek dev bir şirket haline gelmesinin en temel nedeni, hizmet ve ürün kalitesinin yanında iyi bir şekilde reklamının yapılmasıdır. Araç kaplama seçeneği de, buna katkı sunacak başlıca yöntemlerden birisidir. Ortaya konulan daha kurumsal bir görüntü sayesinde, kısa sürede marka bilinirliğiniz ve marka gücü artmaktadır.

Güvenilirliğe Katkı Sunar

İnsanların bilinçaltına firmanızın ismi ve logosunun işlenmesine imkân vermesi, markanızın güvenilirliğine olumlu katkılar sunmaktadır. İnsanlar sık gördükleri şeyleri her zaman kendilerine yakın hissettikleri için, firmanızın bir adım daha öne çıkmasını sağlar. Bugün güvenilir olarak tabir edilen firma ve markaların neredeyse tamamı, gelirlerinin önemli bir kısmını reklamlara harcamaktadır. Bunun nedeniyse yukarıda sayılanların yanı sıra, güvenilirlik algısı yaratmaktır.

Araç Giydirme Konusunda Neler Yapıyoruz?

Reklart İzmir grafik tasarım ve reklamcılık hizmeti olarak, tüm reklama dayalı araç kaplama işlerinizde profesyonel ve ekonomik çözümlerle firmanızın reklam çözüm ortağı olmaya hazırız. Detaylıca düşünülmüş tüm ayrıntıları yılların vermiş olduğu deneyim ve profesyonellikle bütünleştiren firmamız, araç üzeri reklamlarında etkin hizmetler sunmaktadır.

Tek araç yüzeyi giydirme hizmetimizin yanı sıra, filo giydirme işlerinizde de yanınızda yer almaktayız. Hazır tasarımlarınızda sadece giydirme işlemini yaptığımız gibi, tasarımın tüm detaylarını kendimiz hazırlayarak, istekleriniz doğrultusunda da araç reklam kaplaması hizmeti vermekteyiz. Sizde nitelikli bir şekilde reklam hizmeti almak istiyorsanız, hemen Reklart İzmir reklamcılık hizmetleri ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilir, memnun müşterilerimiz arasına katılabilirsiniz.

 
REKLART

Neler Yapıyoruz?

0554 744 49 16 Whatsapp Bilgi Hattı