fbpx
yukaricik

Araç Bakım Kartı Baskısı

Araç Bakım Kartı Fiyatları

Araç bakım kartı 2 çeşit ölçüde yapılmaktadır ve Tasarımı Size özeldir, Tasarım fiyatı dahildir.

1000 Adet 8 x 13.5 Araç Bakım KARTI (ARKA TEKRENK SIYAH BASKILI)
A. Bristol / 270 Gr.Tek Yön Parlak SelefonÇift Yön Baskı -ölçülerinde
Fiyat : TL

1000 Adet 6 x 10 Araç Bakım KARTI (ARKA TEKRENK SIYAH BASKILI)
A. Bristol / 270 Gr.Tek Yön Parlak SelefonÇift Yön Baskı -ölçülerinde
Fiyat : TL

Araç Bakım Çizelgesi Nedir?

Araç bakım çizelgesi, otomobilin düzenli çalışması ve performansının düşmemesi için gerekli kontrollerin kolayca tespit edilebilmesine yardımcı olur. Bu çizelgeler, arabanın markası ve modeli temel alınarak hazırlanır. Oluşturulan tabloya ayrıca aracın o ana kadar kat etmiş olduğu kilometre de yazılır. Serviste önceden gerçekleştirilen işlemlerin de ayrıntılı biçimde yazıldığı bu çizelge sayesinde aracın bir sonraki periyodik bakım tarihinin belirlenmesi çok daha kolay hale gelir.

Araç Bakım Kartı Baskısı

Servisler ayrıca bu işlem için aracını getiren bireylerden ilk önce periyodik bakım formu doldurmalarını talep eder. Form aracılığıyla bakım sürecinde kritik önem arz eden noktaların çok daha rahat bir biçimde tespiti yapılır.

Yağ Kartı (Araç Yağ Kartı)

Araç sahiplerinin araç aldıktan sonra işleri bitmer ! Bildiğiniz gibi aldığınız aracın bakım hizmetleri konusunda ve periyodik bakımında oldukça titiz olmanız gerekir. Periyodik bakımların aksatılması demek; aracınızın sizi yarı yolda bırakması anlamına gelir. Aracınızın periyodik bakım zamanı yaklaştığında eliniz ayağınıza dolaşacak düşüncesi var ise, bu makalemiz tamda size hitap eder. Aynı zamanda Araç bakımı aksatmanız, araç güvenlik sorunlarını da kaçınılmaz kılıyor. Bu yüzden araç periyodik bakımı için yazımızda bulunan Periyodik bakım çizelgesini incelemeyi unutmayın. Aynı zamanda yetkili servisleri arayıp bilgi aldığınızda; araç bakımı, modeline göre ve km hesabına göre baz alınarak yapıldığını sizlere aktaracaklardır. Araç yağ kartı yardımıyla tüm bu bakımları da takip etmeniz mümkün olacaktır.

Periyodik bakım nedir, nasıl yapılır?

Her motorlu taşıta mutlaka belirli aralıklarla ya da belirli kilometrelerden sonra bakım yapılması gerekmektedir. Araçların daha güvenli daha uzun süreler kullanılması amacıyla; araçta yer alan parçaların ve sıvıların belirli periyotlar da değiştirilmesi işlemidir. Bu tür bakımlara periyodik bakımlar denir. Aracınızı ilk aldığınızdan günden sonra bakımlarınızın takibini yapmak sizlere hem araç güvenlik konusunda hem de maddi yönden büyük getiriler sağlayacaktır. Aksi takdirde periyodik bakımları yapılmayan araçlar hem güvenliğinizi tehlikeye atacaktır hem de aracınızda arızalar ve sorunlar çıkartarak sizi maddi yönden kayıplara sürükleyecektir. Araç bakım çizelgesi bu yönden büyük önem arz eder.

REKLART

Neler Yapıyoruz?

0554 744 49 16 Whatsapp Bilgi Hattı