fbpx
yukaricik

Amerikan Servis Baskı

Amerikan Servis Nedir?

Amerikan servis ev ve işyerlerinizde kullanabileceğiniz oldukça pratik araçlardan biridir. Sofralarınızın kirlenmesini önlemek, zamandan ve gereksiz iş yükünden tasarruf etmek açısından avantajlıdır.

İşyerlerinde kullanıldığında Reklart tarafından hazırlanarak firmanızın adının ve logosunun müşterilerinizin hafızasına kazınmasına neden olurlar. Masaları pratik bir şekilde temizlemek ve en kısa sürede yeni müşterilere servis açmak açısından da Amerikan servis kullanımı çok önemlidir. Temizlik için harcadığınız zamandan tasarruf ederek kolay ve pratik bir şekilde firmanızın reklamını maliyeti uygun yapın.

Kurumunuz için Amerikan servis baskı hazırlatmanız, zamandan tasarruf yapmanız ve temiz bir görünüm elde etmenizin yanında, kurum imajınızın yansıtılması için oldukça önemlidir. Müşteriyle kurduğunuz ilk temaslardan biri olan kağıt Amerikan servisler, doğru bir tasarımla ki bu devrede Reklart olarak her daim yanınızdayız kalıcı bir iletişim kurmanıza yardımcı olacaktır.

Dijital ve ofset amerikan servis örnekleri aynı zamanda restoranlarda da kullanılabilen ürünlerdir. Gün içinde yüzlerce müşterinin kullandığı masa örtüleri, ne kadar titiz olunursa olunsun kirlenecektir. Tabaklardan taşan soslar, içecek dolu bardağın devrilmesi gibi nedenlerle kirlenecek masada her seferinde örtüyü değiştirmek yerine her müşteriye Amerikan servis açmak daha ucuz ve pratik bir yöntem olacaktır.

Reklart.com’un uygun fiyatları ve hızlı teslimi ile mutfak masalarınız ve masa örtüleriniz imkansız lekelerden kurtulacak ve sizi rahata kavuşturacaktır..

Amerikan Servisi Nedir?

Hem görsel, hem de Masa düzensizliğini önlemek için desenli, istediğiniz kağıt ve gramajlarda özel ve düz kesimli olarak üretilen genellikle Cafe, Restaurant ve Fastfood tarzı yerlerde sunum ve reklam amacıyla kullanılan firmanızın tanıtımını yapabileceğiniz etkili ve pratik bir üründür.

REKLART

Neler Yapıyoruz?

0554 744 49 16 Whatsapp Bilgi Hattı